Japon Karaçamı: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| style="width: 30%;" | '''Bununla açılır::''' | | style="width: 30%;" | '''Bununla açılır::''' | ||
| style="width: 70%;" | Kültürel Canlanma | | style="width: 70%;" | Kültürel Canlanma | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 140 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 170 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:11, 2 December 2019
![]() | |||||||||||||
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | ![]() | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
İnşaat Süresi: | 5sn | ||||||||||||
İnşaat Maliyeti: | 202,570 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Para 263,260 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Erzak Property "Costs" (as page type) with input value "202,570 ![]() ![]() | ||||||||||||
Çağ: | Sanal Gelecek | ||||||||||||
Bununla açılır:: | Kültürel Canlanma | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Sağlanan | |
---|---|
![]() |
![]() |
4,000 | 321 |