Büyük Köprü - 5. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 6,750 | |||
| 6 - 9 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 8,440 | |||
| 7 - 12 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 10,130 | |||
| 9 - 14 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:15, 2 December 2019
![]() | |||||||||||||
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | ![]() | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x3Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 620 | 60 | 1,000 | 800 | 5 | 2 |
Demir Devri | 1,070 | 96 | 2,200 | 1,800 | 7 | 2 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,180 | 240 | 3,100 | 3,000 | 8 | 2 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,320 | 480 | 4,200 | 4,200 | 9 | 2 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,470 | 720 | 5,600 | 5,600 | 11 | 2 |
Sömürge Çağı | 1,730 | 1,200 | 8,500 | 7,100 | 13 | 2 |
Sanayi Çağı | 1,950 | 2,400 | 10,500 | 8,600 | 18 | 2 |
İlerleme Çağı | 2,150 | 3,600 | 12,800 | 10,100 | 24 | 2 |
Modern Çağ | 2,300 | 6,000 | 15,900 | 11,700 | 35 | 2 |
Postmodern Çağ | 2,390 | 9,600 | 20,000 | 13,400 | 48 | 2 |
Yakın Çağ | 2,780 | 14,400 | 26,000 | 15,000 | 69 | 2 |
Yakın Gelecek Çağı | 3,380 | 24,000 | 30,200 | 16,800 | 93 | 2 |
Gelecek Çağı | 4,040 | 38,400 | 34,600 | 18,500 | 114 | 2 |
Buzul Gelecek | 4,710 | 57,600 | 39,300 | 20,300 | 138 | 2 |
Okyanus Geleceği | 5,430 | 72,000 | 44,300 | 22,200 | 158 | 2 |
Sanal Gelecek | 6,490 | 96,000 | 49,600 | 24,000 | 192 | 2 |
Uzay Çağı Mars | 10,390 | 156,000 | 82,900 | 38,900 | 234 | 2 |