Diplomasi Antik Mısır: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) (Created page with "{{#ask: Category:Antik Mısır BuildingType::Diplomasi | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?ProductionTi...") |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Binalar | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Maliyet | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gerekenler | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Sağlanan | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Üretir | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy1.png}}<br />[[Saksı Bitkisi (Antik Mısır)]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>7 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x1<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | ||
| | | 7 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy10.png}}<br />[[Piramit (Antik Mısır)]] | ||
| | | 450 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>630 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>242 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 6x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 890 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | ||
| | | 143 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5dk | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy2.png}}<br />[[İşlenmiş Palmiyeler (Kuzey) (Antik Mısır)]] | |||
| 15 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>21 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x2<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 26 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy3.png}}<br />[[İşlenmiş Palmiyeler (Doğu) (Antik Mısır)]] | |||
| 15 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>21 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x1<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 26 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy4.png}}<br />[[Süslü Palmiye Bahçesi (Kuzey) (Antik Mısır)]] | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>42 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x3<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 55 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy5.png}}<br />[[Süslü Palmiye Bahçesi (Doğu) (Antik Mısır)]] | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>42 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x1<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 55 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy6.png}}<br />[[Vaha (Antik Mısır)]] | |||
| 113 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>158 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 223 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy7.png}}<br />[[Kutsal Heykel (Antik Mısır)]] | |||
| 30 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>42 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>41 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 39 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| 8 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5dk | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy8.png}}<br />[[Su Bahçesi (Antik Mısır)]] | |||
| 68 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>95 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>61 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 117 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| 13 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5dk | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/J_SS_Egyptians_Diplomacy9.png}}<br />[[Tören Alayı (Antik Mısır)]] | |||
| 240 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>336 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>162 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 6x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 437 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/diplomacy.png}} Diplomasi <br/> | |||
| 65 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 5dk | |||
|} |
Revision as of 11:24, 12 January 2021
Binalar | Maliyet | Gerekenler | Sağlanan | Üretir |
---|---|---|---|---|
![]() Saksı Bitkisi (Antik Mısır) |
5 ![]() 7 ![]() |
![]() Cadde gereksinimi yok |
7 ![]() |
|
![]() Piramit (Antik Mısır) |
450 ![]() 630 ![]() 242 ![]() |
![]() ![]() |
890 ![]() |
143 ![]() |
![]() İşlenmiş Palmiyeler (Kuzey) (Antik Mısır) |
15 ![]() 21 ![]() |
![]() Cadde gereksinimi yok |
26 ![]() |
|
![]() İşlenmiş Palmiyeler (Doğu) (Antik Mısır) |
15 ![]() 21 ![]() |
![]() Cadde gereksinimi yok |
26 ![]() |
|
![]() Süslü Palmiye Bahçesi (Kuzey) (Antik Mısır) |
30 ![]() 42 ![]() |
![]() Cadde gereksinimi yok |
55 ![]() |
|
![]() Süslü Palmiye Bahçesi (Doğu) (Antik Mısır) |
30 ![]() 42 ![]() |
![]() Cadde gereksinimi yok |
55 ![]() |
|
![]() Vaha (Antik Mısır) |
113 ![]() 158 ![]() |
![]() Cadde gereksinimi yok |
223 ![]() |
|
![]() Kutsal Heykel (Antik Mısır) |
30 ![]() 42 ![]() 41 ![]() |
![]() ![]() |
39 ![]() |
8 ![]() |
![]() Su Bahçesi (Antik Mısır) |
68 ![]() 95 ![]() 61 ![]() |
![]() ![]() |
117 ![]() |
13 ![]() |
![]() Tören Alayı (Antik Mısır) |
240 ![]() 336 ![]() 162 ![]() |
![]() ![]() |
437 ![]() |
65 ![]() |