Yakın Gelecek Çağı Birlikler: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Çağ | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tür | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Yetenekler | ||
| | |- style="background-color:##1e2126;border-color:##3d76c8;color:##b9b9b9;" | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_ultra_ap.jpg<br />[[Ultra TOMA]] | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | Yakın Gelecek Çağı | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Hafif Birlikler | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 5850 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 110 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 80 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 7 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 16 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater.png}} +20<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +40 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +30<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +40 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rapid_deployment.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Hızlı Mevzilenme|Hızlı Mevzilenme]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Temas!|Temas!]] | ||
| | |- style="background-color:##1e2126;border-color:##3d76c8;color:##b9b9b9;" | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_anti_material_sniper.jpg<br />[[Anti-Materyal Dürbünlü Tüfek]] | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | Yakın Gelecek Çağı | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Uzun Menzilli Birlikler | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 5200 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 100 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 70 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 16 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +90<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +20 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +90<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +20 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/unit_ability_dug_in.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Mevzi|Mevzi]] | ||
| | |- style="background-color:##1e2126;border-color:##3d76c8;color:##b9b9b9;" | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_combat_drone.jpg<br />[[Savaş İHA'sı]] | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | Yakın Gelecek Çağı | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Hızlı Birlikler | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 7150 | ||
| | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 155 | ||
}} | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 90 | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 11 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 30 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +10 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +10 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Uçmak|Uçmak]] | |||
|- style="background-color:##1e2126;border-color:##3d76c8;color:##b9b9b9;" | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_stealth_tank.jpg<br />[[Hayalet Tank]] | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | Yakın Gelecek Çağı | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ağır Birlikler | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 7800 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 120 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 105 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 7 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +30<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +50 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +30<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +50 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Gizlilik|Gizlilik]] | |||
|- style="background-color:##1e2126;border-color:##3d76c8;color:##b9b9b9;" | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_mobile_microwave_gun.jpg<br />[[Taşınabilir Mikrodalga Silahı]] | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | Yakın Gelecek Çağı | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Ağır Toplu Birlikler | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 6500 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 70 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 85 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 12 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +20<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +30 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +20<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +30 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heat.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Vuruş|Vuruş]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Havaya Uçur|Havaya Uçur]] | |||
|- style="background-color:##1e2126;border-color:##3d76c8;color:##b9b9b9;" | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_TomorrowEra_champion.jpg<br />[[Şampiyon]] | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | Yakın Gelecek Çağı | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ağır Birlikler | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 12000 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 140 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 130 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +90<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +40 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +90<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +50 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Şövalyelik|Şövalyelik]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Görev Aşkı|Görev Aşkı]] | |||
|} |
Revision as of 11:29, 12 January 2021
Çağ | Tür | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
Yetenekler | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Ultra TOMA |
Yakın Gelecek Çağı | ![]() Hafif Birlikler |
5850 | 110 | 80 | 7 | 16 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Hızlı Mevzilenme ![]() Temas! |
![]() Anti-Materyal Dürbünlü Tüfek |
Yakın Gelecek Çağı | ![]() Uzun Menzilli Birlikler |
5200 | 100 | 70 | 16 | 20 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Mevzi |
![]() Savaş İHA'sı |
Yakın Gelecek Çağı | ![]() Hızlı Birlikler |
7150 | 155 | 90 | 11 | 30 | ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() Uçmak |
![]() Hayalet Tank |
Yakın Gelecek Çağı | ![]() Ağır Birlikler |
7800 | 120 | 105 | 7 | 20 | ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() Gizlilik |
![]() Taşınabilir Mikrodalga Silahı |
Yakın Gelecek Çağı | ![]() Ağır Toplu Birlikler |
6500 | 70 | 85 | 12 | 24 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Vuruş ![]() Havaya Uçur |
![]() Şampiyon |
Yakın Gelecek Çağı | ![]() Ağır Birlikler |
12000 | 140 | 130 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Şövalyelik ![]() Görev Aşkı |