Kameriye: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 152: | Line 152: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12,730 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12,730 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13,710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Erzak Tahsilatı<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Erzak Tahsilatı<br> |
Revision as of 12:46, 25 April 2022
![]() | |||||||||||||
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | ![]() | ||||||||||||
Yol: | ![]() | ||||||||||||
Boyut: | ![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | ||
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() | |
Tunç Devri | 900 | 80 | +8% |
Demir Devri | 1,120 | 128 | +8% |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,370 | 320 | +8% |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,530 | 640 | +9% |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,710 | 960 | +9% |
Sömürge Çağı | 2,010 | 1,600 | +9% |
Sanayi Çağı | 2,270 | 3,200 | +10% |
İlerleme Çağı | 2,490 | 4,800 | +10% |
Modern Çağ | 2,660 | 8,000 | +11% |
Postmodern Çağ | 2,770 | 12,800 | +11% |
Yakın Çağ | 3,220 | 19,200 | +12% |
Yakın Gelecek Çağı | 3,910 | 32,000 | +12% |
Gelecek Çağı | 4,690 | 51,200 | +13% |
Buzul Gelecek | 5,460 | 76,800 | +13% |
Okyanus Geleceği | 6,300 | 96,000 | +14% |
Sanal Gelecek | 6,770 | 128,000 | +14% |
Uzay Çağı Mars | 10,840 | 208,000 | +15% |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 11,780 | 288,000 | +15% |
Uzay Çağı Venüs | 12,730 | 336,000 | +15% |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 13,710 | 384,000 | +15% |
![supply_production-660dd9d0f.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png)
Erzak Tahsilatı