Kurt Evi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 275: | Line 275: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 121,400 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 121,400 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 16,440 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 16,440 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -1,140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5,648 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 133,200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 17,710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Saldırı Ordusu için Savunma<br> |
Revision as of 12:58, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||||
Tunç Devri | -50 | 97 | 60 | +6% | +6% | 900 | 840 | 5 | 4 |
Demir Devri | -90 | 209 | 96 | +6% | +6% | 2,200 | 1,440 | 5 | 4 |
Erken Dönem Orta Çağ | -100 | 320 | 240 | +7% | +7% | 3,600 | 1,600 | 5 | 4 |
Zirve Dönem Orta Çağ | -110 | 450 | 480 | +7% | +7% | 5,000 | 1,780 | 5 | 4 |
Geç Dönem Orta Çağ | -130 | 590 | 720 | +8% | +8% | 6,700 | 1,990 | 5 | 4 |
Sömürge Çağı | -150 | 745 | 1,200 | +8% | +8% | 10,100 | 2,340 | 5 | 4 |
Sanayi Çağı | -170 | 911 | 2,400 | +9% | +9% | 12,600 | 2,630 | 5 | 4 |
İlerleme Çağı | -190 | 1,087 | 3,600 | +9% | +9% | 15,300 | 2,890 | 5 | 4 |
Modern Çağ | -200 | 1,274 | 6,000 | +10% | +10% | 19,100 | 3,100 | 5 | 4 |
Postmodern Çağ | -210 | 1,469 | 9,600 | +10% | +10% | 24,000 | 3,230 | 5 | 4 |
Yakın Çağ | -240 | 1,674 | 14,400 | +11% | +11% | 31,300 | 3,750 | 5 | 4 |
Yakın Gelecek Çağı | -290 | 1,886 | 24,000 | +11% | +11% | 36,200 | 4,550 | 5 | 4 |
Gelecek Çağı | -350 | 2,110 | 38,400 | +12% | +12% | 41,500 | 5,450 | 5 | 4 |
Buzul Gelecek | -410 | 2,340 | 57,600 | +12% | +12% | 47,100 | 6,350 | 5 | 4 |
Okyanus Geleceği | -470 | 2,578 | 72,000 | +13% | +13% | 53,100 | 7,320 | 5 | 4 |
Sanal Gelecek | -560 | 2,822 | 96,000 | +13% | +13% | 59,500 | 8,750 | 5 | 4 |
Uzay Çağı Mars | -900 | 4,468 | 156,000 | +14% | +14% | 99,400 | 14,000 | 5 | 4 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | -980 | 4,853 | 216,000 | +14% | +14% | 110,100 | 15,220 | 5 | 4 |
Uzay Çağı Venüs | -1,060 | 5,245 | 252,000 | +15% | +15% | 121,400 | 16,440 | 5 | 4 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | -1,140 | 5,648 | 288,000 | +15% | +15% | 133,200 | 17,710 | 5 | 4 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Saldırı Ordusu için Saldırı
Saldırı Ordusu için Savunma