Tüccar Bekçi Kulübesi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 179: | Line 179: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +5% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +3% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +3% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2,650 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 52,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +6% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +3% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Para Tahsilatı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Erzak Tahsilatı<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Para Tahsilatı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Erzak Tahsilatı<br> |
Revision as of 09:03, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 2x1 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |||
---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 70 | 10 | +1% | +1% |
Demir Devri | 90 | 16 | +1% | +1% |
Erken Dönem Orta Çağ | 120 | 40 | +1% | +1% |
Zirve Dönem Orta Çağ | 140 | 80 | +1% | +2% |
Geç Dönem Orta Çağ | 170 | 120 | +1% | +2% |
Sömürge Çağı | 200 | 200 | +1% | +2% |
Sanayi Çağı | 230 | 400 | +1% | +2% |
İlerleme Çağı | 250 | 600 | +2% | +2% |
Modern Çağ | 280 | 1,000 | +2% | +2% |
Postmodern Çağ | 320 | 1,600 | +2% | +2% |
Yakın Çağ | 360 | 2,400 | +2% | +2% |
Yakın Gelecek Çağı | 440 | 4,000 | +2% | +2% |
Gelecek Çağı | 590 | 6,400 | +2% | +3% |
Buzul Gelecek | 720 | 9,600 | +2% | +3% |
Okyanus Geleceği | 910 | 12,000 | +2% | +3% |
Sanal Gelecek | 1,220 | 16,000 | +2% | +3% |
Uzay Çağı Mars | 1,960 | 26,000 | +2% | +3% |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 2,130 | 36,000 | +3% | +3% |
Uzay Çağı Venüs | 2,300 | 42,000 | +4% | +3% |
Uzay Çağı Jüpiter | 2,480 | 48,000 | +5% | +3% |
Uzay Çağı Titan | 2,650 | 52,000 | +6% | +3% |
Para Tahsilatı
Erzak Tahsilatı