Babür Tapınağı - 5. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 206: | Line 206: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 65,900 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 65,900 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 80,900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 70,100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 09:11, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||
---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||
Tunç Devri | 80 | 500 | 20 | 1,000 | 13 |
Demir Devri | 128 | 1,200 | 20 | 2,500 | 13 |
Erken Dönem Orta Çağ | 320 | 2,000 | 20 | 4,200 | 13 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 640 | 2,800 | 20 | 5,800 | 13 |
Geç Dönem Orta Çağ | 960 | 3,700 | 20 | 7,700 | 13 |
Sömürge Çağı | 1,600 | 5,600 | 20 | 9,800 | 13 |
Sanayi Çağı | 3,200 | 7,000 | 20 | 11,900 | 13 |
İlerleme Çağı | 4,800 | 8,500 | 20 | 13,900 | 13 |
Modern Çağ | 8,000 | 10,600 | 20 | 16,200 | 13 |
Postmodern Çağ | 12,800 | 13,300 | 20 | 18,500 | 13 |
Yakın Çağ | 19,200 | 17,400 | 20 | 20,800 | 13 |
Yakın Gelecek Çağı | 32,000 | 20,100 | 20 | 23,300 | 13 |
Gelecek Çağı | 51,200 | 23,000 | 20 | 25,600 | 13 |
Buzul Gelecek | 76,800 | 26,200 | 20 | 28,100 | 13 |
Okyanus Geleceği | 96,000 | 29,500 | 20 | 30,800 | 13 |
Sanal Gelecek | 128,000 | 33,100 | 20 | 33,300 | 13 |
Uzay Çağı Mars | 208,000 | 55,200 | 20 | 53,900 | 13 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 288,000 | 61,200 | 20 | 57,800 | 13 |
Uzay Çağı Venüs | 336,000 | 67,400 | 20 | 62,000 | 13 |
Uzay Çağı Jüpiter | 384,000 | 74,000 | 20 | 65,900 | 13 |
Uzay Çağı Titan | 416,000 | 80,900 | 20 | 70,100 | 13 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)