Fiore Köyü - 7. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 269: | Line 269: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 23,280 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13,531 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 233,100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,591 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 09:13, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x6 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||||
Tunç Devri | 1,030 | 217 | 120 | 1,400 | 10 | 20 | 4 | 15 |
Demir Devri | 1,770 | 466 | 192 | 3,500 | 10 | 25 | 4 | 15 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,960 | 716 | 480 | 5,800 | 10 | 31 | 4 | 15 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 2,180 | 1,005 | 960 | 8,100 | 10 | 36 | 4 | 15 |
Geç Dönem Orta Çağ | 2,440 | 1,319 | 1,440 | 10,700 | 10 | 42 | 4 | 15 |
Sömürge Çağı | 2,860 | 1,664 | 2,400 | 16,200 | 10 | 50 | 4 | 15 |
Sanayi Çağı | 3,230 | 2,034 | 4,800 | 20,200 | 10 | 69 | 4 | 15 |
İlerleme Çağı | 3,550 | 2,428 | 7,200 | 24,500 | 10 | 96 | 4 | 15 |
Modern Çağ | 3,790 | 2,846 | 12,000 | 30,500 | 10 | 138 | 4 | 15 |
Postmodern Çağ | 3,950 | 3,280 | 19,200 | 38,400 | 10 | 192 | 4 | 15 |
Yakın Çağ | 4,590 | 3,739 | 28,800 | 50,000 | 10 | 275 | 4 | 15 |
Yakın Gelecek Çağı | 5,580 | 4,213 | 48,000 | 57,900 | 10 | 371 | 4 | 15 |
Gelecek Çağı | 6,680 | 4,711 | 76,800 | 66,400 | 10 | 453 | 4 | 15 |
Buzul Gelecek | 7,780 | 5,226 | 115,200 | 75,400 | 10 | 549 | 4 | 15 |
Okyanus Geleceği | 8,980 | 5,757 | 144,000 | 85,000 | 10 | 631 | 4 | 15 |
Sanal Gelecek | 10,730 | 6,303 | 192,000 | 95,200 | 10 | 768 | 4 | 15 |
Uzay Çağı Mars | 17,160 | 9,978 | 312,000 | 159,100 | 10 | 933 | 4 | 15 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 18,650 | 10,838 | 432,000 | 176,200 | 10 | 1,098 | 4 | 15 |
Uzay Çağı Venüs | 20,150 | 11,714 | 504,000 | 194,200 | 10 | 1,262 | 4 | 15 |
Uzay Çağı Jüpiter | 21,710 | 12,615 | 576,000 | 213,200 | 10 | 1,427 | 4 | 15 |
Uzay Çağı Titan | 23,280 | 13,531 | 624,000 | 233,100 | 10 | 1,591 | 4 | 15 |
Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)