Kelt Çiftliği - 6. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 248: | Line 248: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 22,970 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18,934 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 780,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 194,200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br> |
Revision as of 09:14, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 5x6 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 1,010 | 304 | 150 | 1,200 | 5 | 15 | 4 |
Demir Devri | 1,750 | 653 | 240 | 2,900 | 5 | 15 | 4 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,930 | 1,001 | 600 | 4,800 | 5 | 15 | 4 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 2,160 | 1,406 | 1,200 | 6,700 | 5 | 15 | 4 |
Geç Dönem Orta Çağ | 2,400 | 1,845 | 1,800 | 8,900 | 5 | 15 | 4 |
Sömürge Çağı | 2,830 | 2,329 | 3,000 | 13,500 | 5 | 15 | 4 |
Sanayi Çağı | 3,190 | 2,846 | 6,000 | 16,900 | 5 | 15 | 4 |
İlerleme Çağı | 3,500 | 3,398 | 9,000 | 20,500 | 5 | 15 | 4 |
Modern Çağ | 3,740 | 3,983 | 15,000 | 25,400 | 5 | 15 | 4 |
Postmodern Çağ | 3,900 | 4,590 | 24,000 | 32,000 | 5 | 15 | 4 |
Yakın Çağ | 4,530 | 5,231 | 36,000 | 41,700 | 5 | 15 | 4 |
Yakın Gelecek Çağı | 5,500 | 5,895 | 60,000 | 48,200 | 5 | 15 | 4 |
Gelecek Çağı | 6,590 | 6,593 | 96,000 | 55,300 | 5 | 15 | 4 |
Buzul Gelecek | 7,680 | 7,313 | 144,000 | 62,800 | 5 | 15 | 4 |
Okyanus Geleceği | 8,860 | 8,055 | 180,000 | 70,900 | 5 | 15 | 4 |
Sanal Gelecek | 10,580 | 8,820 | 240,000 | 79,400 | 5 | 15 | 4 |
Uzay Çağı Mars | 16,940 | 13,961 | 390,000 | 132,600 | 5 | 15 | 4 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 18,410 | 15,165 | 540,000 | 146,800 | 5 | 15 | 4 |
Uzay Çağı Venüs | 19,880 | 16,391 | 630,000 | 161,800 | 5 | 15 | 4 |
Uzay Çağı Jüpiter | 21,420 | 17,651 | 720,000 | 177,600 | 5 | 15 | 4 |
Uzay Çağı Titan | 22,970 | 18,934 | 780,000 | 194,200 | 5 | 15 | 4 |
Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir