Hipodrom Sphendone - 2. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 231: | Line 231: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12,190 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12,190 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7,620 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8,280 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 136,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13,070 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 09:14, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Zincir: | Hipodrom | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | ||||||
Tunç Devri | 340 | 133 | 80 | 850 | 580 | 3 |
Demir Devri | 580 | 285 | 128 | 2,000 | 990 | 3 |
Erken Dönem Orta Çağ | 640 | 438 | 320 | 3,350 | 1,100 | 3 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 720 | 615 | 640 | 4,700 | 1,230 | 3 |
Geç Dönem Orta Çağ | 800 | 807 | 960 | 6,200 | 1,370 | 3 |
Sömürge Çağı | 940 | 1,018 | 1,600 | 9,500 | 1,610 | 3 |
Sanayi Çağı | 1,060 | 1,245 | 3,200 | 11,800 | 1,810 | 3 |
İlerleme Çağı | 1,160 | 1,486 | 4,800 | 14,300 | 1,990 | 3 |
Modern Çağ | 1,240 | 1,742 | 8,000 | 17,800 | 2,130 | 3 |
Postmodern Çağ | 1,290 | 2,007 | 12,800 | 22,400 | 2,220 | 3 |
Yakın Çağ | 1,500 | 2,288 | 19,200 | 29,200 | 2,580 | 3 |
Yakın Gelecek Çağı | 1,830 | 2,578 | 32,000 | 33,800 | 3,130 | 3 |
Gelecek Çağı | 2,190 | 2,883 | 51,200 | 38,700 | 3,750 | 3 |
Buzul Gelecek | 2,550 | 3,198 | 76,800 | 44,000 | 4,370 | 3 |
Okyanus Geleceği | 2,940 | 3,523 | 96,000 | 49,600 | 5,040 | 3 |
Sanal Gelecek | 3,510 | 3,857 | 128,000 | 55,600 | 6,020 | 3 |
Uzay Çağı Mars | 5,620 | 6,106 | 208,000 | 92,800 | 9,630 | 3 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 6,110 | 6,632 | 288,000 | 102,800 | 10,470 | 3 |
Uzay Çağı Venüs | 6,600 | 7,168 | 336,000 | 113,300 | 11,310 | 3 |
Uzay Çağı Jüpiter | 7,110 | 7,719 | 384,000 | 124,400 | 12,190 | 3 |
Uzay Çağı Titan | 7,620 | 8,280 | 416,000 | 136,000 | 13,070 | 3 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)