Uzay Çağı Asteroit Kemeri Birlikler: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) (Created page with "{{#ask: Category:Uzay Çağı Asteroit Kemeri Birlikler | ?Name | ?ExternalImage | ?AgeBackgroundColor | ?AgeBorderColor | ?AgeFontColor | ?Age | ?UnitType | ?TypeImage |...") |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Çağ | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tür | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range-e99118ab5.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement-873373c46.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Yetenekler | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_SpaceAgeAsteroidBelt_champion-226ab3b7c.jpg<br />[[Şampiyon]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png<br />Ağır Birlikler | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 21000 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 600 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 900 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 2 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +150 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +350<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +150 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry-62cdfaf13.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Şövalyelik|Şövalyelik]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty-3cea07dcd.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Görev Aşkı|Görev Aşkı]] | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_shredder-d462cd1a2.jpg<br />[[Öğütücü]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png<br />Ağır Birlikler | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 550 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 800 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 2 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 18 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Keskin Göz|Keskin Göz]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/close_quarters-8aa579c81.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Yakın Konumlanma|Yakın Konumlanma]] | ||
| | |- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_hover_hammer-48ca452eb.jpg<br />[[Uçan Çekiç]] | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png<br />Hızlı Birlikler | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | ||
| | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 700 | ||
}} | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 700 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 28 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-47b91dbfb.png}} +120 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-47b91dbfb.png}} +60 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Keskin Göz|Keskin Göz]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying-f5e95997f.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Uçmak|Uçmak]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_nail_storm-c2ebf101a.jpg<br />[[Çivi Fırtınası]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png<br />Uzun Menzilli Birlikler | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 650 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 650 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble-b5b30c608.png}} +80 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble-b5b30c608.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Keskin Göz|Keskin Göz]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth-d96af2e34.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Gizlilik|Gizlilik]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_belt-d3b826667.jpg<br />[[B.E.L.T.]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png<br />Ağır Toplu Birlikler | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 750 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 550 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater-f57f42178.png}} +50 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater-f57f42178.png}} +80 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Keskin Göz|Keskin Göz]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast-e1c79d5b4.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Havaya Uçur|Havaya Uçur]] | |||
|- style="background-color:##291daf;border-color:##0d72fc;color:##ccceff;" | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_drill_ranger-60f71f6ff.jpg<br />[[Sondaj Korucusu]] | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | Uzay Çağı Asteroit Kemeri | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png<br />Hafif Birlikler | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 17500 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 800 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 600 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | 26 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-71e02fb9e.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +300<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-71e02fb9e.png}} +100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Keskin Göz|Keskin Göz]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact-0a7c78989.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Temas|Temas]] | |||
|} |
Latest revision as of 09:28, 12 July 2023
Çağ | Tür | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
Yetenekler | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Şampiyon |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ![]() Ağır Birlikler |
21000 | 600 | 900 | 2 | 20 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Şövalyelik ![]() Görev Aşkı |
![]() Öğütücü |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ![]() Ağır Birlikler |
17500 | 550 | 800 | 2 | 18 | ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() Keskin Göz ![]() Yakın Konumlanma |
![]() Uçan Çekiç |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ![]() Hızlı Birlikler |
17500 | 700 | 700 | 1 | 28 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Keskin Göz ![]() Uçmak |
![]() Çivi Fırtınası |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ![]() Uzun Menzilli Birlikler |
17500 | 650 | 650 | 16 | 14 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Keskin Göz ![]() Gizlilik |
![]() B.E.L.T. |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ![]() Ağır Toplu Birlikler |
17500 | 750 | 550 | 24 | 10 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Keskin Göz ![]() Havaya Uçur |
![]() Sondaj Korucusu |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | ![]() Hafif Birlikler |
17500 | 800 | 600 | 1 | 26 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Keskin Göz ![]() Temas |