Orichalcum: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
|||
Line 138: | Line 138: | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon time.png|50px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon time.png|50px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Zaman | | style="text-align: center;"| Zaman | ||
| style="text-align: center;"| Yolculuk süresini kısaltır ( | | style="text-align: center;"| Yolculuk süresini kısaltır (-) veya uzatır (+) | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|50px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|50px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Gemi Sağlığı | | style="text-align: center;"| Gemi Sağlığı | ||
| style="text-align: center;"| Geminin sağlık durumunu iyileştirir (+) veya kötüleştirir (-) | | style="text-align: center;"| Geminin sağlık durumunu iyileştirir (+) veya kötüleştirir (-) | ||
| | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon experience boost.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Akademisyen | |||
| style="text-align: center;"| Seçilen mürettebatın yolculukta kazandığı deneyimi arttırır. | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_scavanger.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Arayıcı | |||
| style="text-align: center;"|Rastgele olarak ekstra ürün kazandırır (Elmas kazanma şansınız dahi var) |
Revision as of 18:28, 10 October 2017
Mürettebat Üyeleri
Aşağıda denizaltı mürettebatı ve yetenekleriyle ilgili açıklamaları göreceksiniz. Bazıları hemen ulaşılabilir olsa da bir kısmına bazı araştırmaları yaptıktan sonra erişebileceksiniz.
Mürettebat Üyesi | Yetenek #1 | Yetenek #2 | Gerekli Teknoloji | Açıklama |
---|---|---|---|---|
Levazımcı |
+ | Orichalcum Çıkarma | Deon, bu madeni çıkarabilmedeki becerisini şanslı kalemine borçlu olduğunu düşündüğü için sefere giderken onu yanından hiç ayırmaz. | |
Levazımcı |
+ | Orichalcum Çıkarma | Skye'in ailesi her zaman onun bir uçak pilotu olmasını istedi ama o buna isyan ederek denizaltıyı seçti ve bir Orichalcum çıkarma ustası oldu. | |
Sonar Teknisyeni |
- | Orichalcum Çıkarma | Kali, insanları bekletmekten nefret eder. | |
Sonar Teknisyeni |
- | Orichalcum Çıkarma | Iggy, hep en uçlarda yaşamayı sevdiğinden boşa harcayacak zamanı yok! | |
Reaktör Denetçisi |
+ | - | Orichalcum Çıkarma | Orichalcum çıkarma makineleri Orichalcum olabilecek yerleri es geçebilir ama tam da bu yüzden Walter bizlerle! |
Reaktör Denetçisi |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Alize, hangi aletlerle en fazla maden çıkarılabileceğini iyi bilir. Bu sayede işini bitirdikten sonra dinlenmeye vakti kalır. |
Lojistik Müh. |
- | - | Orichalcum Çıkarma | Laura, denizaltı seyir halindeyken onarabilme konusunda uzman olarak bilinir. İlerlemenin önünde hiç bir engel olmamalı! |
Lojistik Müh. |
- | + | Orichalcum Çıkarma | Duncan, kariyerine geç başlasa da merdivenleri hızla tırmanıyor. Onun sayesinde gemi sürekli iyi durumda olduğu için kaptan yolculuğa odaklanabiliyor. |
Memur |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Zia, tüm hayatını denizaltıda geçirdiği için her türlü göreve hazır. Karaya dönüldüğünde ise biraz sersemliyor! |
Memur |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Deklan, kendini bir sanat adamı olarak görüyor ve her konuda iyi olmaya çalışıyor. |
Electrikçi |
+ | - | Orichalcum Çıkarma | Yara, motoru hızlandırmak için her türlü numarayı biliyor ama bunun da bir bedeli var! |
Electrikçi |
- | - | Orichalcum Çıkarma | Acil Orichalcum mu lazım? “Statik” Stan yaratıcı çözümleriyle size yardıma hazır. |
Yardımcı |
+ | - | Orichalcum Çıkarma | Orichalcum Çıkarma Eun’u olumlu bir ortam oluşturur ve daha sıkı çalışmaları için insanları motive eder. |
Navigasyon |
- | - | Orichalcum Çıkarma | Katı ve disiplinli Orichalcum çıkarma personeli Avril, yolculuk sürenizi kısaltır. |
Akademisyen |
- | Elektronik Dövmeler | Kendra'nın bilgi açlığı bulaşıcıdır. Diğer mürettebat üyeleri yardımcı olamazlar ama sadece onun etrafında durarak daha fazla deneyim kazanırlar. | |
Arayıcı |
- | Elektronik Dövmeler | Konu, her yeni dalışta fazladan ürün bulmaya geldiğinde Fionn gibisi yoktur. |
Mürettebat Yetenekleri
Buradan mürettebat üyelerinin sahip olduğu yetenekler hakkında daha detaylı açıklamaya ulaşabilirsiniz.
İkon | İsim | Açıklama |
---|---|---|
Orichalcum | Yolculuk başına Orichalcum miktarını artırır (+) veya azaltır (-) | |
Zaman | Yolculuk süresini kısaltır (-) veya uzatır (+) | |
Gemi Sağlığı | Geminin sağlık durumunu iyileştirir (+) veya kötüleştirir (-) | |
Akademisyen | Seçilen mürettebatın yolculukta kazandığı deneyimi arttırır. | |
Arayıcı | Rastgele olarak ekstra ürün kazandırır (Elmas kazanma şansınız dahi var) |