Zirve Dönem Orta Çağ Birlikler: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) (Created page with "{{#ask: Category:Zirve Dönem Orta Çağ Birlikler | ?Name | ?ExternalImage | ?AgeBackgroundColor | ?AgeBorderColor | ?AgeFontColor | ?Age | ?Type | ?TypeImage | ?Attack |...") |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Çağ | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tür | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range-e99118ab5.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement-873373c46.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Yetenekler | ||
| | |- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_axe_hammer_warrior-caba98e2f.jpg<br />[[Vahşi Savaşçı]] | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Zirve Dönem Orta Çağ | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png<br />Hafif Birlikler | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 320 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +6 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/bushes-65954c114.png}} +4<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest-cfdc5b68b.png}} +6 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | ||
| | |- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_crossbowman-00a3493fb.jpg<br />[[Yaylı Tüfek Okçusu]] | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Zirve Dönem Orta Çağ | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png<br />Uzun Menzilli Birlikler | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 420 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 5 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 12 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-47b91dbfb.png}} +3 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +6 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | ||
| | |- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_feudal_knight-c804ac414.jpg<br />[[Şövalye]] | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Zirve Dönem Orta Çağ | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png<br />Hızlı Birlikler | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 280 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | ||
}} | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 17 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry-62cdfaf13.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Şövalyelik|Şövalyelik]] | |||
|- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_dismounted_knight-b108a2707.jpg<br />[[Ağır Piyade]] | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Zirve Dönem Orta Çağ | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png<br />Ağır Birlikler | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 350 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 26 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 12 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_trebuchet-914617aac.jpg<br />[[Büyük Mancınık]] | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Zirve Dönem Orta Çağ | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png<br />Ağır Toplu Birlikler | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 390 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 9 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 4 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-71e02fb9e.png}} +3 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_HighMiddleAge_champion-a7ba2fb64.jpg<br />[[Şampiyon]] | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Zirve Dönem Orta Çağ | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png<br />Hızlı Birlikler | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 700 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 19 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 17 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry-62cdfaf13.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Şövalyelik|Şövalyelik]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty-3cea07dcd.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Görev Aşkı|Görev Aşkı]] | |||
|} |
Latest revision as of 13:57, 29 March 2023
Çağ | Tür | Bonus |
Bonus |
Yetenekler | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vahşi Savaşçı |
Zirve Dönem Orta Çağ | Hafif Birlikler |
320 | 20 | 16 | 1 | 16 | +6 | +6 +4 +6 |
|
Yaylı Tüfek Okçusu |
Zirve Dönem Orta Çağ | Uzun Menzilli Birlikler |
420 | 20 | 10 | 5 | 12 | +6 +3 |
+6 | |
Şövalye |
Zirve Dönem Orta Çağ | Hızlı Birlikler |
280 | 16 | 17 | 1 | 24 | +6 | +6 | Şövalyelik |
Ağır Piyade |
Zirve Dönem Orta Çağ | Ağır Birlikler |
350 | 16 | 26 | 1 | 12 | +6 | +6 +6 |
|
Büyük Mancınık |
Zirve Dönem Orta Çağ | Ağır Toplu Birlikler |
390 | 9 | 4 | 14 | 6 | +6 +3 |
+6 | |
Şampiyon |
Zirve Dönem Orta Çağ | Hızlı Birlikler |
700 | 19 | 17 | 1 | 24 | +6 | +6 | Şövalyelik Görev Aşkı |