Orichalcum: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
(14 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 21: | Line 21: | ||
| | | | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Skye'in ailesi her zaman onun bir uçak pilotu olmasını | | style="text-align: center;"| Skye'in ailesi her zaman onun bir uçak pilotu olmasını istedi ama o buna isyan ederek denizaltıyı seçti ve bir Orichalcum çıkarma ustası oldu. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Sonar2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Sonar2_ci2.png|60px|center]] | ||
Line 28: | Line 28: | ||
| | | | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Kali insanları bekletmekten nefret eder. | | style="text-align: center;"| Kali, insanları bekletmekten nefret eder. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Sonar1_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Sonar1_ci2.png|60px|center]] | ||
Line 35: | Line 35: | ||
| | | | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Iggy hep en uçlarda yaşamayı sevdiğinden boşa harcayacak zamanı yok! | | style="text-align: center;"| Iggy, hep en uçlarda yaşamayı sevdiğinden boşa harcayacak zamanı yok! | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Reactor_ci3.png|60px|center]] | |||
Reaktör Denetçisi | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum çıkarma makineleri Orichalcum olabilecek yerleri es geçebilir ama tam da bu yüzden Walter bizlerle! | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Reactor2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Reactor2_ci2.png|60px|center]] | ||
Line 64: | Line 71: | ||
| style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Zia tüm hayatını denizaltıda geçirdiği için her türlü göreve hazır. Karaya dönüldüğünde ise biraz sersemliyor! | | style="text-align: center;"| Zia, tüm hayatını denizaltıda geçirdiği için her türlü göreve hazır. Karaya dönüldüğünde ise biraz sersemliyor! | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Lead1_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Lead1_ci2.png|60px|center]] | ||
Line 71: | Line 78: | ||
| style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | | style="text-align: center;"| + [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Deklan kendini bir sanat adamı olarak görüyor ve her konuda iyi olmaya çalışıyor. | | style="text-align: center;"| Deklan, kendini bir sanat adamı olarak görüyor ve her konuda iyi olmaya çalışıyor. | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Electrical2_ci2.png|60px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Electrical2_ci2.png|60px|center]] | ||
Line 79: | Line 86: | ||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | | style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | ||
| style="text-align: center;"| Yara, motoru hızlandırmak için her türlü numarayı biliyor ama bunun da bir bedeli var! | | style="text-align: center;"| Yara, motoru hızlandırmak için her türlü numarayı biliyor ama bunun da bir bedeli var! | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Electrician_ci3.png|60px|center]] | |||
Electrikçi | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | |||
| style="text-align: center;"| Acil Orichalcum mu lazım? “Statik” Stan yaratıcı çözümleriyle size yardıma hazır. | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Auxiliary_ci3.png|60px|center]] | |||
Yardımcı | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma Eun’u olumlu bir ortam oluşturur ve daha sıkı çalışmaları için insanları motive eder. | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Navigator_ci3.png|60px|center]] | |||
Navigasyon | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Orichalcum Çıkarma | |||
| style="text-align: center;"| Katı ve disiplinli Orichalcum çıkarma personeli Avril, yolculuk sürenizi kısaltır. | |||
|- | |||
| [[File:OceanicFuture CrewMember Kendra.png|60px|center]] | |||
Akademisyen | |||
| [[File:Hub main icon experience boost.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Elektronik Dövmeler | |||
| style="text-align: center;"| Kendra'nın bilgi açlığı bulaşıcıdır. Diğer mürettebat üyeleri yardımcı olamazlar ama sadece onun etrafında durarak daha fazla deneyim kazanırlar. | |||
|- | |||
| [[File:OceanicFuture_CrewMember_Fionn.png|60px|center]] | |||
Arayıcı | |||
| [[File:Hub_main_icon_scavanger.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Elektronik Dövmeler | |||
| style="text-align: center;"| Konu, her yeni dalışta fazladan ürün bulmaya geldiğinde Fionn gibisi yoktur. | |||
|- | |||
| [[File:Digit1_ci5.png|60px|center]] | |||
Digit Russel | |||
| [[File:Hub_main_icon_the_twins.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| + [[File:Orichalcum.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Yeni Askerler | |||
| style="text-align: center;"| Denizaltından gelecek daha fazla orichalcuma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Russel ikiz kardeşi Rosa ile çalışana kadar bekleyin. | |||
|- | |||
| [[File:Digit2_ci5.png|60px|center]] | |||
Digit Rosa | |||
| [[File:Hub_main_icon_the_twins.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - [[File:Hub main icon time.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Yeni Askerler | |||
| style="text-align: center;"| Rosa için takım çalışmasından daha önemli bir şey yoktur. İkiz kardeşi Russel ile eşi benzeri olmayan bir şekilde orichalcum işleyebiliyorlar. Sadece isimlerini doğru söylediğinizden emin olun! | |||
|- | |||
| [[File:OceanicFuture_CrewMember_Ren.png|60px|center]] | |||
Maintenance Ren | |||
| [[File:Hub_main_icon_ship_health_boost.png|30px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| - | |||
| style="text-align: center;"| Deniz Mühendisliği | |||
| style="text-align: center;"| Ren'i en çok mutlu eden şey makineleri kurcalamaktır. Bu yüzden hayalindeki iş Okyanus Denizaltısı mürettebatında olmak. | |||
|} | |} | ||
Line 96: | Line 159: | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon time.png|50px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon time.png|50px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Zaman | | style="text-align: center;"| Zaman | ||
| style="text-align: center;"| Yolculuk süresini kısaltır ( | | style="text-align: center;"| Yolculuk süresini kısaltır (-) veya uzatır (+) | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|50px|center]] | | style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health.png|50px|center]] | ||
| style="text-align: center;"| Gemi Sağlığı | | style="text-align: center;"| Gemi Sağlığı | ||
| style="text-align: center;"| Geminin sağlık durumunu iyileştirir (+) veya kötüleştirir (-) | | style="text-align: center;"| Geminin sağlık durumunu iyileştirir (+) veya kötüleştirir (-) | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub main icon experience boost.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Akademisyen | |||
| style="text-align: center;"| Seçilen mürettebatın yolculukta kazandığı deneyimi arttırır. | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_scavanger.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Arayıcı | |||
| style="text-align: center;"|Rastgele olarak ekstra ürün kazandırır (Elmas kazanma şansınız dahi var) | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_the_twins.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| İkizler | |||
| style="text-align: center;"| Her iki mürettebat üyesi seçildiğinde. Birbirlerinin yeteneklerini yükseltirler.|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[File:Hub_main_icon_ship_health_boost.png|50px|center]] | |||
| style="text-align: center;"| Gemi Sağlığı Bonusu | |||
| style="text-align: center;"| Gemi sağlığını yükselten diğer mürettebat üyelerinin bu yeteneğini arttırır | |||
|} | |} |
Latest revision as of 23:23, 24 February 2018
Mürettebat Üyeleri
Aşağıda denizaltı mürettebatı ve yetenekleriyle ilgili açıklamaları göreceksiniz. Bazıları hemen ulaşılabilir olsa da bir kısmına bazı araştırmaları yaptıktan sonra erişebileceksiniz.
Mürettebat Üyesi | Yetenek #1 | Yetenek #2 | Gerekli Teknoloji | Açıklama |
---|---|---|---|---|
Levazımcı |
+ | Orichalcum Çıkarma | Deon, bu madeni çıkarabilmedeki becerisini şanslı kalemine borçlu olduğunu düşündüğü için sefere giderken onu yanından hiç ayırmaz. | |
Levazımcı |
+ | Orichalcum Çıkarma | Skye'in ailesi her zaman onun bir uçak pilotu olmasını istedi ama o buna isyan ederek denizaltıyı seçti ve bir Orichalcum çıkarma ustası oldu. | |
Sonar Teknisyeni |
- | Orichalcum Çıkarma | Kali, insanları bekletmekten nefret eder. | |
Sonar Teknisyeni |
- | Orichalcum Çıkarma | Iggy, hep en uçlarda yaşamayı sevdiğinden boşa harcayacak zamanı yok! | |
Reaktör Denetçisi |
+ | - | Orichalcum Çıkarma | Orichalcum çıkarma makineleri Orichalcum olabilecek yerleri es geçebilir ama tam da bu yüzden Walter bizlerle! |
Reaktör Denetçisi |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Alize, hangi aletlerle en fazla maden çıkarılabileceğini iyi bilir. Bu sayede işini bitirdikten sonra dinlenmeye vakti kalır. |
Lojistik Müh. |
- | - | Orichalcum Çıkarma | Laura, denizaltı seyir halindeyken onarabilme konusunda uzman olarak bilinir. İlerlemenin önünde hiç bir engel olmamalı! |
Lojistik Müh. |
- | + | Orichalcum Çıkarma | Duncan, kariyerine geç başlasa da merdivenleri hızla tırmanıyor. Onun sayesinde gemi sürekli iyi durumda olduğu için kaptan yolculuğa odaklanabiliyor. |
Memur |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Zia, tüm hayatını denizaltıda geçirdiği için her türlü göreve hazır. Karaya dönüldüğünde ise biraz sersemliyor! |
Memur |
+ | + | Orichalcum Çıkarma | Deklan, kendini bir sanat adamı olarak görüyor ve her konuda iyi olmaya çalışıyor. |
Electrikçi |
+ | - | Orichalcum Çıkarma | Yara, motoru hızlandırmak için her türlü numarayı biliyor ama bunun da bir bedeli var! |
Electrikçi |
- | - | Orichalcum Çıkarma | Acil Orichalcum mu lazım? “Statik” Stan yaratıcı çözümleriyle size yardıma hazır. |
Yardımcı |
+ | - | Orichalcum Çıkarma | Orichalcum Çıkarma Eun’u olumlu bir ortam oluşturur ve daha sıkı çalışmaları için insanları motive eder. |
Navigasyon |
- | - | Orichalcum Çıkarma | Katı ve disiplinli Orichalcum çıkarma personeli Avril, yolculuk sürenizi kısaltır. |
Akademisyen |
- | Elektronik Dövmeler | Kendra'nın bilgi açlığı bulaşıcıdır. Diğer mürettebat üyeleri yardımcı olamazlar ama sadece onun etrafında durarak daha fazla deneyim kazanırlar. | |
Arayıcı |
- | Elektronik Dövmeler | Konu, her yeni dalışta fazladan ürün bulmaya geldiğinde Fionn gibisi yoktur. | |
Digit Russel |
+ | Yeni Askerler | Denizaltından gelecek daha fazla orichalcuma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Russel ikiz kardeşi Rosa ile çalışana kadar bekleyin. | |
Digit Rosa |
- | Yeni Askerler | Rosa için takım çalışmasından daha önemli bir şey yoktur. İkiz kardeşi Russel ile eşi benzeri olmayan bir şekilde orichalcum işleyebiliyorlar. Sadece isimlerini doğru söylediğinizden emin olun! | |
Maintenance Ren |
- | Deniz Mühendisliği | Ren'i en çok mutlu eden şey makineleri kurcalamaktır. Bu yüzden hayalindeki iş Okyanus Denizaltısı mürettebatında olmak. |
Mürettebat Yetenekleri
Buradan mürettebat üyelerinin sahip olduğu yetenekler hakkında daha detaylı açıklamaya ulaşabilirsiniz.
İkon | İsim | Açıklama |
---|---|---|
Orichalcum | Yolculuk başına Orichalcum miktarını artırır (+) veya azaltır (-) | |
Zaman | Yolculuk süresini kısaltır (-) veya uzatır (+) | |
Gemi Sağlığı | Geminin sağlık durumunu iyileştirir (+) veya kötüleştirir (-) | |
Akademisyen | Seçilen mürettebatın yolculukta kazandığı deneyimi arttırır. | |
Arayıcı | Rastgele olarak ekstra ürün kazandırır (Elmas kazanma şansınız dahi var) | |
İkizler | Her iki mürettebat üyesi seçildiğinde. Birbirlerinin yeteneklerini yükseltirler.|- | |
Gemi Sağlığı Bonusu | Gemi sağlığını yükselten diğer mürettebat üyelerinin bu yeteneğini arttırır |