Eski Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 88: | Line 88: | ||
| 4,490 | | 4,490 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 5,360 | |||
| 96,000 | |||
|} |
Revision as of 23:30, 28 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Kültürel Bina |
Kapladığı alan: | 4x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Cadılar Bayramı 2013 |