Dünya Bilim Merkezi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| style="width: 30%;" | '''Sağlanan:''' | | style="width: 30%;" | '''Sağlanan:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Provides::40,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | | style="width: 70%;" | [[Provides::40,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:11, 2 December 2019
![]() | |||||||||||||
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | ![]() | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required.png 2x2Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 5x5Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
İnşaat Süresi: | 15sa | ||||||||||||
İnşaat Maliyeti: | 220,000 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Para 481,000 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Erzak Property "Costs" (as page type) with input value "220,000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Çağ: | Gelecek Çağı | ||||||||||||
Bununla açılır:: | Dünya Bilimi | ||||||||||||
Gereken: | 3,620 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population.png Nüfus Property "Requirements" (as page type) with input value "3,620 ![]() | ||||||||||||
Sağlanan: | 40,000 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png Property "Provides" (as page type) with input value "40,000 ![]() | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
4sa | 8sa | 1g | 2g | |
---|---|---|---|---|
Üretim Maliyeti | 4,000 ![]() 4,000 ![]() 1 ![]() |
8,000 ![]() 8,000 ![]() 2 ![]() |
16,000 ![]() 16,000 ![]() 4 ![]() |
24,000 ![]() 24,000 ![]() 6 ![]() |
Üretir | 1 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/biogeochemical_data.png Property "Produces" (as page type) with input value "1 ![]() |
2 ![]() |
4 ![]() |
6 ![]() |
5 yatağı alındığında üretilen ve gerekli ürünler 0 oranında artırılır. |