Yggdrasil - 5. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 6,750 | |||
| 8 - 14 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 8,440 | |||
| 11 - 17 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 10,130 | |||
| 13 - 20 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:16, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 45 | +18% | 600 | 600 | 8 | 10 | 4 |
Demir Devri | 72 | +18% | 1,500 | 1,500 | 10 | 10 | 4 |
Erken Dönem Orta Çağ | 180 | +18% | 2,500 | 2,500 | 12 | 10 | 4 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 360 | +18% | 3,500 | 3,500 | 14 | 10 | 4 |
Geç Dönem Orta Çağ | 540 | +18% | 4,700 | 4,700 | 16 | 10 | 4 |
Sömürge Çağı | 900 | +18% | 7,100 | 5,900 | 19 | 10 | 4 |
Sanayi Çağı | 1,800 | +18% | 8,900 | 7,200 | 26 | 10 | 4 |
İlerleme Çağı | 2,700 | +18% | 10,700 | 8,400 | 36 | 10 | 4 |
Modern Çağ | 4,500 | +18% | 13,400 | 9,800 | 52 | 10 | 4 |
Postmodern Çağ | 7,200 | +18% | 16,800 | 11,200 | 72 | 10 | 4 |
Yakın Çağ | 10,800 | +18% | 21,900 | 12,600 | 103 | 10 | 4 |
Yakın Gelecek Çağı | 18,000 | +18% | 25,300 | 14,100 | 139 | 10 | 4 |
Gelecek Çağı | 28,800 | +18% | 29,000 | 15,500 | 186 | 10 | 4 |
Buzul Gelecek | 43,200 | +18% | 33,000 | 17,000 | 237 | 10 | 4 |
Okyanus Geleceği | 54,000 | +18% | 37,200 | 18,700 | 288 | 10 | 4 |
Sanal Gelecek | 72,000 | +18% | 41,700 | 20,200 | 340 | 10 | 4 |
Uzay Çağı Mars | 117,000 | +18% | 69,600 | 32,600 | 402 | 10 | 4 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Orduya saldıran oyuncuların saldırı bonusunu artırır