Yggdrasil - 7. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 9,450 | |||
| 12 - 19 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 11,810 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 14,180 | |||
| 18 - 28 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:16, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 45 | +24% | 700 | 700 | 15 | 10 | 6 |
Demir Devri | 72 | +24% | 1,700 | 1,700 | 20 | 10 | 6 |
Erken Dönem Orta Çağ | 180 | +24% | 2,800 | 2,800 | 24 | 10 | 6 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 360 | +24% | 3,900 | 3,900 | 28 | 10 | 6 |
Geç Dönem Orta Çağ | 540 | +24% | 5,200 | 5,200 | 32 | 10 | 6 |
Sömürge Çağı | 900 | +24% | 7,900 | 6,600 | 39 | 10 | 6 |
Sanayi Çağı | 1,800 | +24% | 9,800 | 8,000 | 54 | 10 | 6 |
İlerleme Çağı | 2,700 | +24% | 11,900 | 9,400 | 75 | 10 | 6 |
Modern Çağ | 4,500 | +24% | 14,800 | 10,900 | 107 | 10 | 6 |
Postmodern Çağ | 7,200 | +24% | 18,600 | 12,400 | 149 | 10 | 6 |
Yakın Çağ | 10,800 | +24% | 24,200 | 14,000 | 213 | 10 | 6 |
Yakın Gelecek Çağı | 18,000 | +24% | 28,000 | 15,600 | 287 | 10 | 6 |
Gelecek Çağı | 28,800 | +24% | 32,100 | 17,200 | 382 | 10 | 6 |
Buzul Gelecek | 43,200 | +24% | 36,500 | 18,800 | 488 | 10 | 6 |
Okyanus Geleceği | 54,000 | +24% | 41,200 | 20,700 | 594 | 10 | 6 |
Sanal Gelecek | 72,000 | +24% | 46,100 | 22,300 | 701 | 10 | 6 |
Uzay Çağı Mars | 117,000 | +24% | 77,100 | 36,100 | 828 | 10 | 6 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Orduya saldıran oyuncuların saldırı bonusunu artırır