Yggdrasil - 8. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 10,800 | |||
| 14 - 22 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 13,500 | |||
| 17 - 27 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 16,200 | |||
| 21 - 32 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:16, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 45 | +24% | 700 | 700 | 15 | 20 | 6 |
Demir Devri | 72 | +24% | 1,800 | 1,800 | 20 | 20 | 6 |
Erken Dönem Orta Çağ | 180 | +24% | 2,900 | 2,900 | 24 | 20 | 6 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 360 | +24% | 4,100 | 4,100 | 28 | 20 | 6 |
Geç Dönem Orta Çağ | 540 | +24% | 5,400 | 5,400 | 32 | 20 | 6 |
Sömürge Çağı | 900 | +24% | 8,200 | 6,900 | 39 | 20 | 6 |
Sanayi Çağı | 1,800 | +24% | 10,300 | 8,300 | 54 | 20 | 6 |
İlerleme Çağı | 2,700 | +24% | 12,500 | 9,800 | 75 | 20 | 6 |
Modern Çağ | 4,500 | +24% | 15,500 | 11,400 | 107 | 20 | 6 |
Postmodern Çağ | 7,200 | +24% | 19,500 | 13,000 | 149 | 20 | 6 |
Yakın Çağ | 10,800 | +24% | 25,400 | 14,600 | 213 | 20 | 6 |
Yakın Gelecek Çağı | 18,000 | +24% | 29,400 | 16,400 | 287 | 20 | 6 |
Gelecek Çağı | 28,800 | +24% | 33,700 | 18,000 | 382 | 20 | 6 |
Buzul Gelecek | 43,200 | +24% | 38,300 | 19,700 | 488 | 20 | 6 |
Okyanus Geleceği | 54,000 | +24% | 43,200 | 21,700 | 594 | 20 | 6 |
Sanal Gelecek | 72,000 | +24% | 48,400 | 23,400 | 701 | 20 | 6 |
Uzay Çağı Mars | 117,000 | +24% | 80,800 | 37,900 | 828 | 20 | 6 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Orduya saldıran oyuncuların saldırı bonusunu artırır