İdollerin Tholos'u - 4. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 3,780 | |||
| 3 - 6 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 4,730 | |||
| 4 - 7 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 5,670 | |||
| 5 - 8 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 680 | 80 | 1,000 | 800 | 4 | 1 |
Demir Devri | 1,180 | 128 | 2,200 | 1,800 | 5 | 1 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,310 | 320 | 3,400 | 3,000 | 6 | 1 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,460 | 640 | 4,700 | 4,300 | 6 | 1 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,620 | 960 | 6,200 | 5,600 | 7 | 1 |
Sömürge Çağı | 1,910 | 1,600 | 9,500 | 7,100 | 9 | 1 |
Sanayi Çağı | 2,150 | 3,200 | 11,800 | 8,700 | 12 | 1 |
İlerleme Çağı | 2,360 | 4,800 | 14,300 | 10,200 | 16 | 1 |
Modern Çağ | 2,530 | 8,000 | 17,800 | 11,900 | 23 | 1 |
Postmodern Çağ | 2,640 | 12,800 | 22,400 | 13,500 | 32 | 1 |
Yakın Çağ | 3,060 | 19,200 | 29,200 | 15,200 | 46 | 1 |
Yakın Gelecek Çağı | 3,720 | 32,000 | 33,800 | 17,000 | 62 | 1 |
Gelecek Çağı | 4,450 | 51,200 | 38,700 | 18,700 | 76 | 1 |
Buzul Gelecek | 5,190 | 76,800 | 44,000 | 20,500 | 92 | 1 |
Okyanus Geleceği | 5,990 | 96,000 | 49,600 | 22,500 | 106 | 1 |
Sanal Gelecek | 7,150 | 128,000 | 55,600 | 24,300 | 128 | 1 |
Uzay Çağı Mars | 11,440 | 208,000 | 92,800 | 39,400 | 156 | 1 |