Colossus - 9. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 7,830 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 9,790 | |||
| 12 - 20 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 11,750 | |||
| 15 - 23 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 108 | 80 | +7% | 800 | 16 | 4 |
Demir Devri | 232 | 128 | +7% | 1,900 | 21 | 4 |
Erken Dönem Orta Çağ | 356 | 320 | +8% | 3,100 | 26 | 4 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 500 | 640 | +8% | 4,400 | 30 | 4 |
Geç Dönem Orta Çağ | 656 | 960 | +9% | 5,800 | 35 | 4 |
Sömürge Çağı | 828 | 1,600 | +9% | 8,800 | 42 | 4 |
Sanayi Çağı | 1,012 | 3,200 | +10% | 11,000 | 58 | 4 |
İlerleme Çağı | 1,208 | 4,800 | +10% | 13,300 | 80 | 4 |
Modern Çağ | 1,416 | 8,000 | +11% | 16,500 | 115 | 4 |
Postmodern Çağ | 1,632 | 12,800 | +11% | 20,800 | 160 | 4 |
Yakın Çağ | 1,860 | 19,200 | +12% | 27,100 | 229 | 4 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,096 | 32,000 | +12% | 31,400 | 309 | 4 |
Gelecek Çağı | 2,344 | 51,200 | +13% | 35,900 | 412 | 4 |
Buzul Gelecek | 2,600 | 76,800 | +13% | 40,800 | 526 | 4 |
Okyanus Geleceği | 2,864 | 96,000 | +14% | 46,100 | 640 | 4 |
Sanal Gelecek | 3,136 | 128,000 | +14% | 51,600 | 755 | 4 |
Uzay Çağı Mars | 4,964 | 208,000 | +15% | 86,200 | 892 | 4 |
Orduya saldıran oyuncuların saldırı bonusunu artırır