Sanal Gelecek Askeri Binalar: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Binalar | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Maliyet | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gerekenler | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Sağlanan | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Üretir | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_VirtualFuture_Military1-8708252fc.png}}<br />[[Dojo]] | ||
| | | 1,206,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>1,179,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />7,900 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/> | ||
| | | 100,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_augmented_samurai-5b77b6421.jpg}}<br/>Zenginleştirilmiş Samuray / 4sa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_VirtualFuture_Military2-802e75bcd.png}}<br />[[Gizli Okul]] | ||
| | | 1,206,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>1,163,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />8,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/> | ||
| | | 100,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>8 % {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_ninja-4c559c36f.jpg}}<br/>Ninja / 4sa | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_VirtualFuture_Military3-1a6843a8e.png}}<br />[[Savaş Robotu Fabrikası]] | |||
| 1,045,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>892,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />7,700 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/> | |||
| 80,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_ronin_bot-065b9448e.jpg}}<br/>Ronin Botu / 4sa | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_VirtualFuture_Military4-efc8c5fbb.png}}<br />[[Roket Menzili]] | |||
| 1,085,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>931,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />9,700 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/> | |||
| 96,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>8 % {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_rocket_troop-c3c9ced40.jpg}}<br/>Roket Birliği / 4sa | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_VirtualFuture_Military5-0792e8543.png}}<br />[[Savaşçı Keşiş Okulu]] | |||
| 1,085,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para <br/>931,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />9,700 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus <br/> | |||
| 36,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>6 % {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_warrior_monk-90583b16a.jpg}}<br/>Savaşçı Keşiş / 4sa | |||
|} |
Revision as of 11:39, 1 March 2021
Binalar | Maliyet | Gerekenler | Sağlanan | Üretir |
---|---|---|---|---|
Dojo |
1,206,000 Para 1,179,000 Erzak |
5x5 2x2 7,900 Nüfus |
100,000 |
Zenginleştirilmiş Samuray / 4sa |
Gizli Okul |
1,206,000 Para 1,163,000 Erzak |
5x5 1x1 8,000 Nüfus |
100,000 8 % |
Ninja / 4sa |
Savaş Robotu Fabrikası |
1,045,000 Para 892,000 Erzak |
4x5 2x2 7,700 Nüfus |
80,000 |
Ronin Botu / 4sa |
Roket Menzili |
1,085,000 Para 931,000 Erzak |
4x6 2x2 9,700 Nüfus |
96,000 8 % |
Roket Birliği / 4sa |
Savaşçı Keşiş Okulu |
1,085,000 Para 931,000 Erzak |
3x3 1x1 9,700 Nüfus |
36,000 6 % |
Savaşçı Keşiş / 4sa |