Askeri Binalar Antik Mısır: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) (Created page with "{{#ask: Category:Antik Mısır BuildingType::Askeri Binalar | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?Product...") |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Binalar | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Maliyet | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gerekenler | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Sağlanan | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Üretir | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_Egyptians_Military1.png}}<br />[[Eğitim Kampı (Antik Mısır)]] | ||
| | | 135 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>180 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>47 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_khopesh_fighter.jpg}}<br/>Khopesh Savaşçısı / 4sa | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_Egyptians_Military2.png}}<br />[[Fil Ahırı (Antik Mısır)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>47 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_war_elephant.jpg}}<br/>Savaş Fili / 8sa | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_Egyptians_Military3.png}}<br />[[Nübyeli Okçu Sahası (Antik Mısır)]] | |||
| 150 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>200 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>43 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_nubian_archer.jpg}}<br/>Nübyeli Okçular / 4sa | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_Egyptians_Military4.png}}<br />[[Savaş Arabası Atölyesi (Antik Mısır)]] | |||
| 270 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>35 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_war_chariot.jpg}}<br/>Savaş Arabası / 8sa | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_Egyptians_Military5.png}}<br />[[Deve Ahırı (Antik Mısır)]] | |||
| 180 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>240 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/>35 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Mısırlılar <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_camel_archer.jpg}}<br/>Develi Okçu / 4sa | |||
|} |
Revision as of 11:24, 12 January 2021
Binalar | Maliyet | Gerekenler | Sağlanan | Üretir |
---|---|---|---|---|
Eğitim Kampı (Antik Mısır) |
135 Para 180 Erzak 47 Mısırlılar |
3x3 1x1 |
Khopesh Savaşçısı / 4sa | |
Fil Ahırı (Antik Mısır) |
270 Para 360 Erzak 47 Mısırlılar |
3x3 1x1 |
Savaş Fili / 8sa | |
Nübyeli Okçu Sahası (Antik Mısır) |
150 Para 200 Erzak 43 Mısırlılar |
2x5 1x1 |
Nübyeli Okçular / 4sa | |
Savaş Arabası Atölyesi (Antik Mısır) |
270 Para 360 Erzak 35 Mısırlılar |
3x4 1x1 |
Savaş Arabası / 8sa | |
Deve Ahırı (Antik Mısır) |
180 Para 240 Erzak 35 Mısırlılar |
4x3 1x1 |
Develi Okçu / 4sa |