Kış Kubbesi - 7. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 229: | Line 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4,662 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +11% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 99,800 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13,080 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} Savunma Ordusu için<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} Savunma Ordusu için<br> |
Revision as of 08:35, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 86 | 80 | +3% | 700 | 670 | 10 | 2 |
Demir Devri | 186 | 128 | +3% | 1,800 | 1,150 | 10 | 2 |
Erken Dönem Orta Çağ | 285 | 320 | +4% | 3,000 | 1,270 | 10 | 2 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 400 | 640 | +4% | 4,100 | 1,420 | 10 | 2 |
Geç Dönem Orta Çağ | 525 | 960 | +5% | 5,500 | 1,580 | 10 | 2 |
Sömürge Çağı | 662 | 1,600 | +5% | 8,300 | 1,860 | 10 | 2 |
Sanayi Çağı | 810 | 3,200 | +6% | 10,400 | 2,100 | 10 | 2 |
İlerleme Çağı | 966 | 4,800 | +6% | 12,600 | 2,300 | 10 | 2 |
Modern Çağ | 1,133 | 8,000 | +7% | 15,700 | 2,460 | 10 | 2 |
Postmodern Çağ | 1,306 | 12,800 | +7% | 19,700 | 2,570 | 10 | 2 |
Yakın Çağ | 1,488 | 19,200 | +8% | 25,700 | 2,980 | 10 | 2 |
Yakın Gelecek Çağı | 1,677 | 32,000 | +8% | 29,800 | 3,620 | 10 | 2 |
Gelecek Çağı | 1,875 | 51,200 | +9% | 34,100 | 4,340 | 10 | 2 |
Buzul Gelecek | 2,080 | 76,800 | +9% | 38,800 | 5,050 | 10 | 2 |
Okyanus Geleceği | 2,291 | 96,000 | +10% | 43,700 | 5,830 | 10 | 2 |
Sanal Gelecek | 2,509 | 128,000 | +10% | 48,900 | 6,960 | 10 | 2 |
Uzay Çağı Mars | 3,971 | 208,000 | +11% | 81,700 | 11,140 | 10 | 2 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 4,314 | 288,000 | +11% | 90,500 | 12,110 | 10 | 2 |
Uzay Çağı Venüs | 4,662 | 336,000 | +11% | 99,800 | 13,080 | 10 | 2 |
Savunma Ordusu için