Yggdrasil - 3. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 229: | Line 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +12% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 75,900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 33,500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} Sld. Ord. için<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} Sld. Ord. için<br> |
Revision as of 08:31, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 45 | +12% | 600 | 600 | 8 | 10 | 2 |
Demir Devri | 72 | +12% | 1,400 | 1,400 | 10 | 10 | 2 |
Erken Dönem Orta Çağ | 180 | +12% | 2,300 | 2,300 | 12 | 10 | 2 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 360 | +12% | 3,200 | 3,200 | 14 | 10 | 2 |
Geç Dönem Orta Çağ | 540 | +12% | 4,200 | 4,200 | 16 | 10 | 2 |
Sömürge Çağı | 900 | +12% | 6,300 | 5,300 | 19 | 10 | 2 |
Sanayi Çağı | 1,800 | +12% | 7,900 | 6,400 | 26 | 10 | 2 |
İlerleme Çağı | 2,700 | +12% | 9,600 | 7,500 | 36 | 10 | 2 |
Modern Çağ | 4,500 | +12% | 11,900 | 8,800 | 52 | 10 | 2 |
Postmodern Çağ | 7,200 | +12% | 15,000 | 10,000 | 72 | 10 | 2 |
Yakın Çağ | 10,800 | +12% | 19,500 | 11,300 | 103 | 10 | 2 |
Yakın Gelecek Çağı | 18,000 | +12% | 22,600 | 12,600 | 139 | 10 | 2 |
Gelecek Çağı | 28,800 | +12% | 25,900 | 13,800 | 186 | 10 | 2 |
Buzul Gelecek | 43,200 | +12% | 29,500 | 15,200 | 237 | 10 | 2 |
Okyanus Geleceği | 54,000 | +12% | 33,200 | 16,700 | 288 | 10 | 2 |
Sanal Gelecek | 72,000 | +12% | 37,200 | 18,000 | 340 | 10 | 2 |
Uzay Çağı Mars | 117,000 | +12% | 62,100 | 29,100 | 402 | 10 | 2 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 162,000 | +12% | 68,800 | 31,300 | 463 | 10 | 2 |
Uzay Çağı Venüs | 189,000 | +12% | 75,900 | 33,500 | 525 | 10 | 2 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Sld. Ord. için