Yarışmacıların Konutu: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 190: | Line 190: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33,000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33,000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 103 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Venüs | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 870 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 36,400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 119 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} Sld. Ord. için<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} Sld. Ord. için<br> |
Revision as of 08:33, 15 April 2021
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 3x2 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||
---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||
Tunç Devri | 20 | 30 | +3% | 300 | 3 |
Demir Devri | 40 | 48 | +3% | 700 | 4 |
Erken Dönem Orta Çağ | 50 | 120 | +3% | 1,100 | 5 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 80 | 240 | +3% | 1,500 | 6 |
Geç Dönem Orta Çağ | 100 | 360 | +3% | 2,000 | 7 |
Sömürge Çağı | 120 | 600 | +3% | 3,000 | 8 |
Sanayi Çağı | 150 | 1,200 | +3% | 3,800 | 10 |
İlerleme Çağı | 180 | 1,800 | +3% | 4,600 | 12 |
Modern Çağ | 210 | 3,000 | +3% | 5,700 | 16 |
Postmodern Çağ | 250 | 4,800 | +3% | 7,200 | 21 |
Yakın Çağ | 280 | 7,200 | +3% | 9,400 | 26 |
Yakın Gelecek Çağı | 310 | 12,000 | +3% | 10,900 | 35 |
Gelecek Çağı | 350 | 19,200 | +3% | 12,400 | 43 |
Buzul Gelecek | 390 | 28,800 | +3% | 14,100 | 52 |
Okyanus Geleceği | 430 | 36,000 | +3% | 15,900 | 60 |
Sanal Gelecek | 470 | 48,000 | +3% | 17,900 | 72 |
Uzay Çağı Mars | 750 | 78,000 | +3% | 29,800 | 88 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 810 | 108,000 | +3% | 33,000 | 103 |
Uzay Çağı Venüs | 870 | 126,000 | +3% | 36,400 | 119 |
Sld. Ord. için