Luau: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 281: | Line 281: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9,536 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9,536 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15,893 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15,893 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2,080 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2,951 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 480,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2,960 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4,227 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10,144 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 16,907 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)<br> |
Revision as of 12:53, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Üretim Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x5 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Gereken | Sağlanan | Üretir | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5dk | 15dk | 1sa | 4sa | 8sa | 1g | ||||
Tunç Devri | 90 | 203 | 100 | 20 | 67 | 160 | 267 | 1 | 10 |
Demir Devri | 180 | 233 | 160 | 50 | 160 | 384 | 640 | 1 | 10 |
Erken Dönem Orta Çağ | 260 | 266 | 400 | 80 | 267 | 640 | 1,067 | 1 | 10 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 340 | 297 | 800 | 110 | 373 | 896 | 1,493 | 1 | 10 |
Geç Dönem Orta Çağ | 410 | 331 | 1,200 | 150 | 493 | 1,184 | 1,973 | 1 | 10 |
Sömürge Çağı | 490 | 389 | 2,000 | 230 | 627 | 1,504 | 2,507 | 1 | 10 |
Sanayi Çağı | 560 | 439 | 4,000 | 280 | 760 | 1,824 | 3,040 | 1 | 10 |
İlerleme Çağı | 630 | 482 | 6,000 | 340 | 893 | 2,144 | 3,573 | 1 | 10 |
Modern Çağ | 710 | 516 | 10,000 | 420 | 1,040 | 2,496 | 4,160 | 1 | 10 |
Postmodern Çağ | 770 | 538 | 16,000 | 530 | 1,187 | 2,848 | 4,747 | 1 | 10 |
Yakın Çağ | 830 | 625 | 24,000 | 690 | 1,333 | 3,200 | 5,333 | 1 | 10 |
Yakın Gelecek Çağı | 900 | 758 | 40,000 | 800 | 1,493 | 3,584 | 5,973 | 1 | 10 |
Gelecek Çağı | 1,010 | 908 | 64,000 | 920 | 1,640 | 3,936 | 6,560 | 1 | 10 |
Buzul Gelecek | 1,070 | 1,058 | 96,000 | 1,050 | 1,800 | 4,320 | 7,200 | 1 | 10 |
Okyanus Geleceği | 1,130 | 1,221 | 120,000 | 1,180 | 1,973 | 4,736 | 7,893 | 1 | 10 |
Sanal Gelecek | 1,190 | 1,458 | 160,000 | 1,320 | 2,133 | 5,120 | 8,533 | 1 | 10 |
Uzay Çağı Mars | 1,820 | 2,333 | 260,000 | 2,210 | 3,453 | 8,288 | 13,813 | 1 | 10 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 1,910 | 2,536 | 360,000 | 2,450 | 3,707 | 8,896 | 14,827 | 1 | 10 |
Uzay Çağı Venüs | 2,000 | 2,740 | 420,000 | 2,700 | 3,973 | 9,536 | 15,893 | 1 | 10 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 2,080 | 2,951 | 480,000 | 2,960 | 4,227 | 10,144 | 16,907 | 1 | 10 |
Binanın çağından her üründen birer tane üretir (kendin için)