İdollerin Tholos'u - 4. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 217: | Line 217: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 45,300 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 45,300 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 211 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 211 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 14,470 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 384,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 124,400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 48,200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 238 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} |
Revision as of 12:59, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 680 | 80 | 1,000 | 800 | 4 | 1 |
Demir Devri | 1,180 | 128 | 2,200 | 1,800 | 5 | 1 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,310 | 320 | 3,400 | 3,000 | 6 | 1 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,460 | 640 | 4,700 | 4,300 | 6 | 1 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,620 | 960 | 6,200 | 5,600 | 7 | 1 |
Sömürge Çağı | 1,910 | 1,600 | 9,500 | 7,100 | 9 | 1 |
Sanayi Çağı | 2,150 | 3,200 | 11,800 | 8,700 | 12 | 1 |
İlerleme Çağı | 2,360 | 4,800 | 14,300 | 10,200 | 16 | 1 |
Modern Çağ | 2,530 | 8,000 | 17,800 | 11,900 | 23 | 1 |
Postmodern Çağ | 2,640 | 12,800 | 22,400 | 13,500 | 32 | 1 |
Yakın Çağ | 3,060 | 19,200 | 29,200 | 15,200 | 46 | 1 |
Yakın Gelecek Çağı | 3,720 | 32,000 | 33,800 | 17,000 | 62 | 1 |
Gelecek Çağı | 4,450 | 51,200 | 38,700 | 18,700 | 76 | 1 |
Buzul Gelecek | 5,190 | 76,800 | 44,000 | 20,500 | 92 | 1 |
Okyanus Geleceği | 5,990 | 96,000 | 49,600 | 22,500 | 106 | 1 |
Sanal Gelecek | 7,150 | 128,000 | 55,600 | 24,300 | 128 | 1 |
Uzay Çağı Mars | 11,440 | 208,000 | 92,800 | 39,400 | 156 | 1 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 12,430 | 288,000 | 102,800 | 42,300 | 183 | 1 |
Uzay Çağı Venüs | 13,430 | 336,000 | 113,300 | 45,300 | 211 | 1 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 14,470 | 384,000 | 124,400 | 48,200 | 238 | 1 |