Direk Evi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 197: | Line 197: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 46,530 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 46,530 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 395 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 395 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Uzay Çağı Jüpiter Ay | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 51,070 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 446 | |||
|} | |} |
Revision as of 13:01, 25 April 2022
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x3 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||
---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||
Tunç Devri | 380 | 7 | 60 | 380 | 6 |
Demir Devri | 650 | 7 | 96 | 900 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 720 | 7 | 240 | 1,500 | 10 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 800 | 7 | 480 | 2,100 | 12 |
Geç Dönem Orta Çağ | 900 | 7 | 720 | 2,780 | 13 |
Sömürge Çağı | 1,060 | 7 | 1,200 | 4,230 | 16 |
Sanayi Çağı | 1,190 | 7 | 2,400 | 5,270 | 22 |
İlerleme Çağı | 1,310 | 7 | 3,600 | 6,390 | 30 |
Modern Çağ | 1,400 | 7 | 6,000 | 8,270 | 43 |
Postmodern Çağ | 1,460 | 7 | 9,600 | 10,000 | 60 |
Yakın Çağ | 1,690 | 7 | 14,400 | 12,500 | 86 |
Yakın Gelecek Çağı | 2,050 | 7 | 24,000 | 14,470 | 116 |
Gelecek Çağı | 2,460 | 7 | 38,400 | 15,900 | 142 |
Buzul Gelecek | 2,870 | 7 | 57,600 | 18,060 | 172 |
Okyanus Geleceği | 3,310 | 7 | 72,000 | 20,370 | 198 |
Sanal Gelecek | 3,950 | 7 | 96,000 | 22,810 | 240 |
Uzay Çağı Mars | 6,320 | 7 | 156,000 | 38,110 | 292 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 6,870 | 7 | 216,000 | 42,210 | 343 |
Uzay Çağı Venüs | 7,420 | 7 | 252,000 | 46,530 | 395 |
Uzay Çağı Jüpiter Ay | 8,000 | 7 | 288,000 | 51,070 | 446 |