Altın Ödülü: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 136: | Line 136: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2,380 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2,380 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3,800,000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3,800,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2,552 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4,200,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 09:02, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Süslemeler | ||||||||||||
Yol: | Cadde gereksinimi yok | ||||||||||||
Boyut: | 1x1 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Yeniden hesaplama için sıralama ödülleri (v1.70'ten hemen önce) | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 113 | 1,000 |
Demir Devri | 194 | 1,600 |
Erken Dönem Orta Çağ | 215 | 4,000 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 239 | 8,000 |
Geç Dönem Orta Çağ | 267 | 12,000 |
Sömürge Çağı | 314 | 20,000 |
Sanayi Çağı | 354 | 40,000 |
İlerleme Çağı | 389 | 60,000 |
Modern Çağ | 416 | 100,000 |
Postmodern Çağ | 433 | 160,000 |
Yakın Çağ | 504 | 240,000 |
Yakın Gelecek Çağı | 611 | 400,000 |
Gelecek Çağı | 733 | 640,000 |
Buzul Gelecek | 853 | 960,000 |
Okyanus Geleceği | 984 | 1,200,000 |
Sanal Gelecek | 1,176 | 1,600,000 |
Uzay Çağı Mars | 1,882 | 2,600,000 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 2,045 | 3,000,000 |
Uzay Çağı Venüs | 2,209 | 3,400,000 |
Uzay Çağı Jüpiter | 2,380 | 3,800,000 |
Uzay Çağı Titan | 2,552 | 4,200,000 |