Fiore Köyü - 9. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 290: | Line 290: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 25 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 25 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 26,950 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15,753 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +23% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 271,900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2,188 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 25 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Para Tahsilatı<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Para Tahsilatı<br> |
Revision as of 09:13, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x6 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||||
Tunç Devri | 1,190 | 253 | 120 | +12% | 1,700 | 20 | 27 | 7 | 25 |
Demir Devri | 2,050 | 543 | 192 | +12% | 4,000 | 20 | 34 | 7 | 25 |
Erken Dönem Orta Çağ | 2,270 | 833 | 480 | +13% | 6,700 | 20 | 42 | 7 | 25 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 2,530 | 1,170 | 960 | +13% | 9,400 | 20 | 50 | 7 | 25 |
Geç Dönem Orta Çağ | 2,820 | 1,535 | 1,440 | +15% | 12,400 | 20 | 57 | 7 | 25 |
Sömürge Çağı | 3,320 | 1,938 | 2,400 | +15% | 18,900 | 20 | 68 | 7 | 25 |
Sanayi Çağı | 3,740 | 2,368 | 4,800 | +15% | 23,600 | 20 | 95 | 7 | 25 |
İlerleme Çağı | 4,110 | 2,827 | 7,200 | +17% | 28,600 | 20 | 132 | 7 | 25 |
Modern Çağ | 4,390 | 3,313 | 12,000 | +17% | 35,600 | 20 | 189 | 7 | 25 |
Postmodern Çağ | 4,580 | 3,819 | 19,200 | +17% | 44,800 | 20 | 264 | 7 | 25 |
Yakın Çağ | 5,320 | 4,352 | 28,800 | +19% | 58,300 | 20 | 378 | 7 | 25 |
Yakın Gelecek Çağı | 6,460 | 4,905 | 48,000 | +19% | 67,500 | 20 | 510 | 7 | 25 |
Gelecek Çağı | 7,740 | 5,485 | 76,800 | +19% | 77,400 | 20 | 623 | 7 | 25 |
Buzul Gelecek | 9,010 | 6,084 | 115,200 | +21% | 88,000 | 20 | 755 | 7 | 25 |
Okyanus Geleceği | 10,400 | 6,702 | 144,000 | +21% | 99,200 | 20 | 868 | 7 | 25 |
Sanal Gelecek | 12,420 | 7,338 | 192,000 | +21% | 111,100 | 20 | 1,056 | 7 | 25 |
Uzay Çağı Mars | 19,870 | 11,616 | 312,000 | +23% | 185,600 | 20 | 1,283 | 7 | 25 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 21,600 | 12,617 | 432,000 | +23% | 205,600 | 20 | 1,509 | 7 | 25 |
Uzay Çağı Venüs | 23,330 | 13,638 | 504,000 | +23% | 226,600 | 20 | 1,735 | 7 | 25 |
Uzay Çağı Jüpiter | 25,130 | 14,686 | 576,000 | +23% | 248,700 | 20 | 1,962 | 7 | 25 |
Uzay Çağı Titan | 26,950 | 15,753 | 624,000 | +23% | 271,900 | 20 | 2,188 | 7 | 25 |
Hazine ürünleri yalnızca bir loncadayken üretilebilir
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Para Tahsilatı