Colossus - 4. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 226: | Line 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 652 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 652 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3,366 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +12% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 110,100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 720 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br> |
Revision as of 09:15, 12 July 2023
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Boyut: | 4x4 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 54 | 80 | +3% | 700 | 8 | 1 |
Demir Devri | 116 | 128 | +3% | 1,600 | 11 | 1 |
Erken Dönem Orta Çağ | 178 | 320 | +4% | 2,700 | 13 | 1 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 250 | 640 | +4% | 3,800 | 15 | 1 |
Geç Dönem Orta Çağ | 328 | 960 | +5% | 5,000 | 18 | 1 |
Sömürge Çağı | 414 | 1,600 | +5% | 7,700 | 21 | 1 |
Sanayi Çağı | 506 | 3,200 | +6% | 9,600 | 29 | 1 |
İlerleme Çağı | 604 | 4,800 | +6% | 11,600 | 40 | 1 |
Modern Çağ | 708 | 8,000 | +7% | 14,400 | 58 | 1 |
Postmodern Çağ | 816 | 12,800 | +7% | 18,100 | 80 | 1 |
Yakın Çağ | 930 | 19,200 | +8% | 23,600 | 115 | 1 |
Yakın Gelecek Çağı | 1,048 | 32,000 | +8% | 27,300 | 155 | 1 |
Gelecek Çağı | 1,172 | 51,200 | +9% | 31,300 | 206 | 1 |
Buzul Gelecek | 1,300 | 76,800 | +9% | 35,600 | 263 | 1 |
Okyanus Geleceği | 1,432 | 96,000 | +10% | 40,200 | 320 | 1 |
Sanal Gelecek | 1,568 | 128,000 | +10% | 45,000 | 378 | 1 |
Uzay Çağı Mars | 2,482 | 208,000 | +11% | 75,100 | 446 | 1 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 2,696 | 288,000 | +11% | 83,200 | 515 | 1 |
Uzay Çağı Venüs | 2,914 | 336,000 | +11% | 91,700 | 583 | 1 |
Uzay Çağı Jüpiter | 3,138 | 384,000 | +11% | 100,700 | 652 | 1 |
Uzay Çağı Titan | 3,366 | 416,000 | +12% | 110,100 | 720 | 1 |
Saldırı Ordusu için Saldırı