Vezir Konağı: Difference between revisions
Jump to navigation
![goods-49dc375be.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
![att_boost_attacker-6070a3719.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png)
![att_boost_defender-149661ead.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png)
![def_boost_defender-cd1719447.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png)
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 310: | Line 310: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 45 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 45 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 32,160 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17,672 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 780,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +41% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +31% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +31% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 327,700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 45 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Savunma Ordusu için Saldırı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Savunma Ordusu için Savunma<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir<br> | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Saldırı Ordusu için Saldırı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Savunma Ordusu için Saldırı<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Savunma Ordusu için Savunma<br>{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir<br> |
Revision as of 09:17, 12 July 2023
![]() | |||||||||||||
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | ![]() | ||||||||||||
Yol: | ![]() | ||||||||||||
Boyut: | ![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1g | motive edildiyse | |||||||||
Tunç Devri | 1,420 | 284 | 150 | +21% | +11% | +11% | 2,000 | 12 | 5 | 45 |
Demir Devri | 2,450 | 609 | 240 | +22% | +12% | +12% | 4,900 | 12 | 5 | 45 |
Erken Dönem Orta Çağ | 2,700 | 935 | 600 | +23% | +13% | +13% | 8,100 | 12 | 5 | 45 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 3,020 | 1,313 | 1,200 | +24% | +14% | +14% | 11,300 | 12 | 5 | 45 |
Geç Dönem Orta Çağ | 3,370 | 1,722 | 1,800 | +25% | +15% | +15% | 15,000 | 12 | 5 | 45 |
Sömürge Çağı | 3,960 | 2,174 | 3,000 | +26% | +16% | +16% | 22,800 | 12 | 5 | 45 |
Sanayi Çağı | 4,460 | 2,657 | 6,000 | +27% | +17% | +17% | 28,400 | 12 | 5 | 45 |
İlerleme Çağı | 4,900 | 3,171 | 9,000 | +28% | +18% | +18% | 34,500 | 12 | 5 | 45 |
Modern Çağ | 5,240 | 3,717 | 15,000 | +29% | +19% | +19% | 42,900 | 12 | 5 | 45 |
Postmodern Çağ | 5,460 | 4,284 | 24,000 | +30% | +20% | +20% | 54,000 | 12 | 5 | 45 |
Yakın Çağ | 6,350 | 4,883 | 36,000 | +31% | +21% | +21% | 70,300 | 12 | 5 | 45 |
Yakın Gelecek Çağı | 7,700 | 5,502 | 60,000 | +32% | +22% | +22% | 81,400 | 12 | 5 | 45 |
Gelecek Çağı | 9,230 | 6,153 | 96,000 | +33% | +23% | +23% | 93,300 | 12 | 5 | 45 |
Buzul Gelecek | 10,750 | 6,825 | 144,000 | +34% | +24% | +24% | 106,000 | 12 | 5 | 45 |
Okyanus Geleceği | 12,400 | 7,518 | 180,000 | +35% | +25% | +25% | 119,600 | 12 | 5 | 45 |
Sanal Gelecek | 14,820 | 8,232 | 240,000 | +36% | +26% | +26% | 133,900 | 12 | 5 | 45 |
Uzay Çağı Mars | 23,710 | 13,031 | 390,000 | +37% | +27% | +27% | 223,700 | 12 | 5 | 45 |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 25,770 | 14,154 | 540,000 | +38% | +28% | +28% | 247,800 | 12 | 5 | 45 |
Uzay Çağı Venüs | 27,840 | 15,299 | 630,000 | +39% | +29% | +29% | 273,100 | 12 | 5 | 45 |
Uzay Çağı Jüpiter | 29,990 | 16,475 | 720,000 | +40% | +30% | +30% | 299,800 | 12 | 5 | 45 |
Uzay Çağı Titan | 32,160 | 17,672 | 780,000 | +41% | +31% | +31% | 327,700 | 12 | 5 | 45 |
![goods-49dc375be.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
![att_boost_attacker-6070a3719.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png)
Saldırı Ordusu için Saldırı
![att_boost_defender-149661ead.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png)
Savunma Ordusu için Saldırı
![def_boost_defender-cd1719447.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png)
Savunma Ordusu için Savunma
![military-f78f239f6.png](https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png)
Binanın döneminden rastgele bir askeri birlik üretir