Altın Güneş Sistemi - 10. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 372: | Line 372: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 13,613 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak | | style="text-align: center;" | 13,613 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Rastgele 🪄 <br>45%: 10 30 dk Toplu Erzak Hızlandırması Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>35%: 5 %20 Saldıran Artışı Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>20%: 2 Yükseltme Kiti Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 28% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 6,639 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 0 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 10 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_previous_age-b7f0bbea8.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 14,705 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Erzak | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | Rastgele 🪄 <br>45%: 10 30 dk Toplu Erzak Hızlandırması Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>35%: 5 %20 Saldıran Artışı Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>20%: 2 Yükseltme Kiti Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> | | style="text-align: center;" | Rastgele 🪄 <br>45%: 10 30 dk Toplu Erzak Hızlandırması Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>35%: 5 %20 Saldıran Artışı Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>20%: 2 Yükseltme Kiti Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> |
Revision as of 09:22, 12 July 2023
![]() | |
Özellikler |
| |||||||||||||
İnşaat Süresi: | ![]() | ||||||||||||
Boyut: | ![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Gereken Yol: | ![]() | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Puan | Artışlar | Sağlanan | Mutluluk | ![]() | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 100 ![]() |
11% ![]() |
99 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Demir Devri | 160 ![]() |
11% ![]() |
221 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Erken Dönem Orta Çağ | 400 ![]() |
12% ![]() |
341 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Zirve Dönem Orta Çağ | 800 ![]() |
12% ![]() |
483 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Geç Dönem Orta Çağ | 1,200 ![]() |
13% ![]() |
637 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Sömürge Çağı | 2,000 ![]() |
13% ![]() |
804 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Sanayi Çağı | 4,000 ![]() |
14% ![]() |
983 ![]() |
0 ![]() |
| |||
İlerleme Çağı | 6,000 ![]() |
15% ![]() |
1,175 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Modern Çağ | 10,000 ![]() |
16% ![]() |
1,377 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Postmodern Çağ | 16,000 ![]() |
17% ![]() |
1,588 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Yakın Çağ | 24,000 ![]() |
18% ![]() |
1,812 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Yakın Gelecek Çağı | 40,000 ![]() |
19% ![]() |
2,043 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Gelecek Çağı | 64,000 ![]() |
20% ![]() |
2,284 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Buzul Gelecek | 96,000 ![]() |
21% ![]() |
2,534 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Okyanus Geleceği | 120,000 ![]() |
22% ![]() |
2,795 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Sanal Gelecek | 160,000 ![]() |
23% ![]() |
3,060 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Mars | 260,000 ![]() |
24% ![]() |
4,847 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 360,000 ![]() |
25% ![]() |
5,266 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Venüs | 420,000 ![]() |
27% ![]() |
5,690 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Jüpiter | 480,000 ![]() |
27% ![]() |
6,147 ![]() |
0 ![]() |
| |||
Uzay Çağı Titan | 520,000 ![]() |
28% ![]() |
6,639 ![]() |
0 ![]() |
|