Anahtar Ustasının Atölyesi - Sv. 4: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 386: | Line 386: | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11,297 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | | style="text-align: center; padding: 0" | 11,297 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | -25,710 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | -25,710 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|} | |||
<br>'''Motive edildiğinde''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 20 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 Kavuşum Kulesi Seçim Kiti Parçası {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 156,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>12% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 12,165 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | -27,692 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
{| style="margin: auto; width: 100%" | {| style="margin: auto; width: 100%" |
Revision as of 09:24, 12 July 2023
Özellikler |
| |||||||||||||
İnşaat Süresi: | 5sn | ||||||||||||
Boyut: | 3x2 | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Gereken Yol: | 1x1 | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Puan | Artışlar | Talepler | Mutluluk | 1g Üretim | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 30 | 9% 10% |
195 Nüfus | -1,220 |
| |||
Demir Devri | 48 | 9% 10% |
418 Nüfus | -2,100 |
| |||
Erken Dönem Orta Çağ | 120 | 9% 10% |
641 Nüfus | -2,320 |
| |||
Zirve Dönem Orta Çağ | 240 | 9% 10% |
900 Nüfus | -2,590 |
| |||
Geç Dönem Orta Çağ | 360 | 9% 10% |
1,181 Nüfus | -2,890 |
| |||
Sömürge Çağı | 600 | 9% 10% |
1,491 Nüfus | -3,400 |
| |||
Sanayi Çağı | 1,200 | 9% 10% |
1,822 Nüfus | -3,830 |
| |||
İlerleme Çağı | 1,800 | 9% 10% |
2,175 Nüfus | -4,200 |
| |||
Modern Çağ | 3,000 | 9% 10% |
2,549 Nüfus | -4,500 |
| |||
Postmodern Çağ | 4,800 | 9% 10% |
2,938 Nüfus | -4,690 |
| |||
Yakın Çağ | 7,200 | 9% 10% |
3,348 Nüfus | -5,450 |
| |||
Yakın Gelecek Çağı | 12,000 | 9% 10% |
3,773 Nüfus | -6,610 |
| |||
Gelecek Çağı | 19,200 | 9% 10% |
4,220 Nüfus | -7,920 |
| |||
Buzul Gelecek | 28,800 | 10% 11% |
4,680 Nüfus | -9,220 |
| |||
Okyanus Geleceği | 36,000 | 10% 11% |
5,156 Nüfus | -10,640 |
| |||
Sanal Gelecek | 48,000 | 10% 11% |
5,645 Nüfus | -12,710 |
| |||
Uzay Çağı Mars | 78,000 | 10% 11% |
8,936 Nüfus | -20,330 |
| |||
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 108,000 | 10% 11% |
9,706 Nüfus | -22,090 |
| |||
Uzay Çağı Venüs | 126,000 | 10% 11% |
10,491 Nüfus | -23,870 |
| |||
Uzay Çağı Jüpiter | 144,000 | 11% 12% |
11,297 Nüfus | -25,710 |
| |||
Uzay Çağı Titan | 156,000 | 11% 12% |
12,165 Nüfus | -27,692 |
|