Ticaret Merkezi - 7. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 296: | Line 296: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 85,300 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para, 6 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 14 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 85,300 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para, 6 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 14 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Uzay Çağı Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}}<br>6% {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 9,597 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Nüfus | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 23,962 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 93,644 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Para, 7 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forge Puanı, 15 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 09:25, 12 July 2023
![]() | |
Özellikler |
| |||||||||||||
İnşaat Süresi: | ![]() | ||||||||||||
Boyut: | ![]() | ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Gereken Yol: | ![]() | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Puan | Artışlar | Sağlanan | Mutluluk | ![]() | |
---|---|---|---|---|---|---|
Tunç Devri | 100 ![]() |
6% ![]() 1% ![]() |
153 ![]() |
783 ![]() |
| |
Demir Devri | 160 ![]() |
6% ![]() 1% ![]() |
329 ![]() |
1,419 ![]() |
| |
Erken Dönem Orta Çağ | 400 ![]() |
6% ![]() 1% ![]() |
506 ![]() |
1,706 ![]() |
| |
Zirve Dönem Orta Çağ | 800 ![]() |
6% ![]() 1% ![]() |
710 ![]() |
2,050 ![]() |
| |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,200 ![]() |
7% ![]() 2% ![]() |
932 ![]() |
2,432 ![]() |
| |
Sömürge Çağı | 2,000 ![]() |
7% ![]() 2% ![]() |
1,176 ![]() |
2,936 ![]() |
| |
Sanayi Çağı | 4,000 ![]() |
7% ![]() 2% ![]() |
1,437 ![]() |
3,417 ![]() |
| |
İlerleme Çağı | 6,000 ![]() |
7% ![]() 2% ![]() |
1,715 ![]() |
3,895 ![]() |
| |
Modern Çağ | 10,000 ![]() |
8% ![]() 3% ![]() |
2,011 ![]() |
4,341 ![]() |
| |
Postmodern Çağ | 16,000 ![]() |
8% ![]() 3% ![]() |
2,317 ![]() |
4,747 ![]() |
| |
Yakın Çağ | 24,000 ![]() |
8% ![]() 3% ![]() |
2,641 ![]() |
5,461 ![]() |
| |
Yakın Gelecek Çağı | 40,000 ![]() |
8% ![]() 3% ![]() |
2,976 ![]() |
6,396 ![]() |
| |
Gelecek Çağı | 64,000 ![]() |
9% ![]() 4% ![]() |
3,328 ![]() |
7,428 ![]() |
| |
Buzul Gelecek | 96,000 ![]() |
9% ![]() 4% ![]() |
3,692 ![]() |
8,472 ![]() |
| |
Okyanus Geleceği | 120,000 ![]() |
9% ![]() 4% ![]() |
4,067 ![]() |
9,577 ![]() |
| |
Sanal Gelecek | 160,000 ![]() |
9% ![]() 4% ![]() |
4,453 ![]() |
11,043 ![]() |
| |
Uzay Çağı Mars | 260,000 ![]() |
10% ![]() 5% ![]() |
7,049 ![]() |
17,589 ![]() |
| |
Uzay Çağı Asteroit Kemeri | 360,000 ![]() |
10% ![]() 5% ![]() |
7,657 ![]() |
19,107 ![]() |
| |
Uzay Çağı Venüs | 420,000 ![]() |
10% ![]() 5% ![]() |
8,276 ![]() |
20,646 ![]() |
| |
Uzay Çağı Jüpiter | 480,000 ![]() |
10% ![]() 5% ![]() |
8,912 ![]() |
22,242 ![]() |
| |
Uzay Çağı Titan | 520,000 ![]() |
11% ![]() 6% ![]() |
9,597 ![]() |
23,962 ![]() |
|