Süslenmiş Baobab: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
| 392 | | 392 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Okyanus Gelecek | |||
| 453 | |||
| 6,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 18:32, 16 March 2017