Antik Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 86: | Line 86: | ||
| 5,250 | | 5,250 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanic Future | |||
| 6,050 | |||
| 90,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 18:10, 16 March 2017
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Kültürel Bina |
Kapladığı alan: | 5x3 |
Kazanıldığı Etkinlikler: | Cadılar Bayramı 2014
Cadılar Bayramı 2015 |