Bahçe Kalıntıları 2: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Forge Of Empires 5. Yıl Kutlaması | | style="width: 70%;"| [[Forge Of Empires 5. Yıl Kutlaması]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Set:''' | | style="width: 30%;"| '''Set:''' | ||
Line 123: | Line 123: | ||
| 4% | | 4% | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 2,270 | |||
| 3% | |||
| 4% | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Latest revision as of 15:24, 2 August 2018
- Binayı çağınıza yükseltmek için yenileme kiti gereklidir | |
Özellikler | |
Tip: | Dekorasyon |
Kapladığı Alan: | 3x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Forge Of Empires 5. Yıl Kutlaması |
Set: | Kraliyet Bahçesi |