Eski Mezarlık: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı | | style="width: 30%;"| '''Kazanıldığı ilk etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;"| Cadılar Bayramı 2013 | | style="width: 70%;"| [[Cadılar Bayramı]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Line 88: | Line 88: | ||
| 4,490 | | 4,490 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Sanal Gelecek | |||
| 10,580 | |||
| 144,000 | |||
|} | |} |
Revision as of 23:20, 28 July 2018
- Cilalandığında iki kat mutluluk sağlar | |
Özellikler | |
Tip: | Kültürel Bina |
Kapladığı alan: | 4x3 |
Kazanıldığı ilk etkinlik: | Cadılar Bayramı 2013 |