Üretim Binaları: Difference between revisions
Jump to navigation
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 238: | Line 238: | ||
|- | |- | ||
|[[File:P_SS_VirtualFuture_Workshop3.png|200px|link=]]<br />VR Eşya Mağazası||[[File:icon_coins.png|link=]] 878,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 354,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0<br />[[File:icon_population.png|link=]] 1590<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 11:40:00<br />[[File:Road_Double.png|link=]] Two-lane street||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 9,280<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 464<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | |[[File:P_SS_VirtualFuture_Workshop3.png|200px|link=]]<br />VR Eşya Mağazası||[[File:icon_coins.png|link=]] 878,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 354,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0<br />[[File:icon_population.png|link=]] 1590<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 11:40:00<br />[[File:Road_Double.png|link=]] Two-lane street||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 9,280<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 464<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | ||
|- | |||
|[[File:P_SS_VirtualFuture_Workshop4.png|200px|link=]]<br />Bonzai Bahçesi||[[File:icon_coins.png|link=]] 416,000<br />[[File:icon_supplies.png|link=]] 168,000<br />[[File:icon_diamonds.png|link=]] 0<br />[[File:icon_population.png|link=]] 720<br /><br />[[File:icon_size.png|link=]] 3x3<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 11:40:00<br />[[File:Road_Single.png|link=]] Road||[[File:icon_supplies_plus.png|link=]] 4,610<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00||[[File:supplies_plus_per_tile.png|link=]] 512<br />[[File:icon_clock.png|link=]] 01:00:00|| | |||
|} | |} |
Revision as of 06:07, 11 February 2019
Üretim binaları, konut binalarının aksine, gelişigüzel üretim yaparlar ancak bunun için oyuncunun üretim emrini vermesi gerekir. Altı farklı üretim zamanı vardır (5 dakika, 15 dakika, 1 saat, 4 saat, 8 saat ve 1 gün) ve her üretim zamanı farklı miktarda ürün verir. Kısa üretim zamanı demek bir birim için daha fazla erzak anlamına gelir. Üretim tamamlandığında oyuncu ürünleri toplamak zorundadır.