Kabristan: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 2,430 | |||
| 2 - 4 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 3,040 | |||
| 2 - 5 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 3,650 | |||
| 3 - 5 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:08, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Kültür binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 7x3Property "Size" (as page type) with input value " 7x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | |
---|---|---|
Tunç Devri | 1,400 | 105 |
Demir Devri | 2,080 | 168 |
Erken Dönem Orta Çağ | 2,700 | 420 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 3,020 | 840 |
Geç Dönem Orta Çağ | 3,370 | 1,260 |
Sömürge Çağı | 3,960 | 2,100 |
Sanayi Çağı | 4,460 | 4,200 |
İlerleme Çağı | 4,900 | 6,300 |
Modern Çağ | 5,240 | 10,500 |
Postmodern Çağ | 5,460 | 16,800 |
Yakın Çağ | 6,350 | 25,200 |
Yakın Gelecek Çağı | 7,700 | 42,000 |
Gelecek Çağı | 9,230 | 67,200 |
Buzul Gelecek | 10,750 | 100,800 |
Okyanus Geleceği | 12,400 | 126,000 |
Sanal Gelecek | 14,820 | 168,000 |
Uzay Çağı Mars | 23,710 | 273,000 |