Lejyoner Kışlası: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 44: | Line 44: | ||
| style="width: 30%;" | '''Yer Maliyeti:''' | | style="width: 30%;" | '''Yer Maliyeti:''' | ||
| style="width: 70%;" | - / - / 1,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 2,700 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 50 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium.png}} | | style="width: 70%;" | - / - / 1,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 2,700 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} / 50 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium.png}} | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
<div style="display:none"> | <div style="display:none"> |
Revision as of 15:13, 2 December 2019
![]() | |||||||||||||
Özellikler | |||||||||||||
Tür: | ![]() | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
İnşaat Süresi: | 1sa 40dk | ||||||||||||
İnşaat Maliyeti: | 5,630 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Para 4,040 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Erzak Property "Costs" (as page type) with input value "5,630 ![]() ![]() | ||||||||||||
Çağ: | Demir Devri | ||||||||||||
Bununla açılır:: | Emir Komuta Zinciri | ||||||||||||
Sağlanan: | 36 https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png Property "Provides" (as page type) with input value "36 ![]() | ||||||||||||
Üretir: | Lejyoner | ||||||||||||
Eğitim Süresi: | 2sa![]() | ||||||||||||
Birlik Maliyeti: | 230 ![]() | ||||||||||||
Yer Maliyeti: | - / - / 1,000 ![]() ![]() ![]() | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|