Yggdrasil - 9. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 12,150 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 15,190 | |||
| 19 - 30 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 18,230 | |||
| 23 - 36 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:16, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 45 | +30% | 800 | 800 | 15 | 20 | 8 |
Demir Devri | 72 | +30% | 2,000 | 2,000 | 20 | 20 | 8 |
Erken Dönem Orta Çağ | 180 | +30% | 3,300 | 3,300 | 24 | 20 | 8 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 360 | +30% | 4,700 | 4,700 | 28 | 20 | 8 |
Geç Dönem Orta Çağ | 540 | +30% | 6,200 | 6,200 | 32 | 20 | 8 |
Sömürge Çağı | 900 | +30% | 9,400 | 7,800 | 39 | 20 | 8 |
Sanayi Çağı | 1,800 | +30% | 11,700 | 9,500 | 54 | 20 | 8 |
İlerleme Çağı | 2,700 | +30% | 14,200 | 11,200 | 75 | 20 | 8 |
Modern Çağ | 4,500 | +30% | 17,700 | 13,000 | 107 | 20 | 8 |
Postmodern Çağ | 7,200 | +30% | 22,200 | 14,800 | 149 | 20 | 8 |
Yakın Çağ | 10,800 | +30% | 28,900 | 16,700 | 213 | 20 | 8 |
Yakın Gelecek Çağı | 18,000 | +30% | 33,500 | 18,700 | 287 | 20 | 8 |
Gelecek Çağı | 28,800 | +30% | 38,400 | 20,500 | 382 | 20 | 8 |
Buzul Gelecek | 43,200 | +30% | 43,600 | 22,500 | 488 | 20 | 8 |
Okyanus Geleceği | 54,000 | +30% | 49,200 | 24,600 | 594 | 20 | 8 |
Sanal Gelecek | 72,000 | +30% | 55,100 | 26,600 | 701 | 20 | 8 |
Uzay Çağı Mars | 117,000 | +30% | 92,000 | 43,100 | 828 | 20 | 8 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)
Orduya saldıran oyuncuların saldırı bonusunu artırır