İdollerin Tholos'u - 6. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 5,400 | |||
| 4 - 8 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 6,750 | |||
| 6 - 9 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 8,100 | |||
| 7 - 11 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | ||||||
Tunç Devri | 760 | 80 | 1,100 | 800 | 7 | 2 | 5 |
Demir Devri | 1,300 | 128 | 2,500 | 2,000 | 9 | 2 | 5 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,440 | 320 | 3,700 | 3,400 | 11 | 2 | 5 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,610 | 640 | 5,200 | 4,700 | 12 | 2 | 5 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,790 | 960 | 6,800 | 6,200 | 14 | 2 | 5 |
Sömürge Çağı | 2,110 | 1,600 | 10,400 | 7,900 | 17 | 2 | 5 |
Sanayi Çağı | 2,380 | 3,200 | 12,900 | 9,600 | 23 | 2 | 5 |
İlerleme Çağı | 2,610 | 4,800 | 15,700 | 11,300 | 32 | 2 | 5 |
Modern Çağ | 2,800 | 8,000 | 19,500 | 13,100 | 46 | 2 | 5 |
Postmodern Çağ | 2,910 | 12,800 | 24,500 | 15,000 | 64 | 2 | 5 |
Yakın Çağ | 3,390 | 19,200 | 31,900 | 16,800 | 92 | 2 | 5 |
Yakın Gelecek Çağı | 4,110 | 32,000 | 37,000 | 18,800 | 124 | 2 | 5 |
Gelecek Çağı | 4,920 | 51,200 | 42,400 | 20,700 | 151 | 2 | 5 |
Buzul Gelecek | 5,730 | 76,800 | 48,200 | 22,700 | 183 | 2 | 5 |
Okyanus Geleceği | 6,620 | 96,000 | 54,300 | 24,900 | 211 | 2 | 5 |
Sanal Gelecek | 7,900 | 128,000 | 60,800 | 26,900 | 256 | 2 | 5 |
Uzay Çağı Mars | 12,650 | 208,000 | 101,600 | 43,500 | 311 | 2 | 5 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)