İdollerin Tholos'u - 7. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 6,210 | |||
| 5 - 9 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 7,760 | |||
| 6 - 11 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 9,320 | |||
| 8 - 13 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||||
Tunç Devri | 790 | 80 | 1,200 | 900 | 8 | 2 | 5 | 5 |
Demir Devri | 1,370 | 128 | 2,600 | 2,100 | 11 | 2 | 5 | 5 |
Erken Dönem Orta Çağ | 1,510 | 320 | 3,800 | 3,500 | 13 | 2 | 5 | 5 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 1,690 | 640 | 5,400 | 4,900 | 15 | 2 | 5 | 5 |
Geç Dönem Orta Çağ | 1,880 | 960 | 7,100 | 6,500 | 18 | 2 | 5 | 5 |
Sömürge Çağı | 2,210 | 1,600 | 10,800 | 8,300 | 21 | 2 | 5 | 5 |
Sanayi Çağı | 2,490 | 3,200 | 13,500 | 10,000 | 29 | 2 | 5 | 5 |
İlerleme Çağı | 2,740 | 4,800 | 16,400 | 11,800 | 40 | 2 | 5 | 5 |
Modern Çağ | 2,930 | 8,000 | 20,400 | 13,700 | 58 | 2 | 5 | 5 |
Postmodern Çağ | 3,050 | 12,800 | 25,600 | 15,700 | 80 | 2 | 5 | 5 |
Yakın Çağ | 3,550 | 19,200 | 33,300 | 17,600 | 115 | 2 | 5 | 5 |
Yakın Gelecek Çağı | 4,300 | 32,000 | 38,600 | 19,700 | 155 | 2 | 5 | 5 |
Gelecek Çağı | 5,160 | 51,200 | 44,200 | 21,700 | 189 | 2 | 5 | 5 |
Buzul Gelecek | 6,010 | 76,800 | 50,300 | 23,800 | 229 | 2 | 5 | 5 |
Okyanus Geleceği | 6,930 | 96,000 | 56,700 | 26,100 | 263 | 2 | 5 | 5 |
Sanal Gelecek | 8,280 | 128,000 | 63,500 | 28,200 | 320 | 2 | 5 | 5 |
Uzay Çağı Mars | 13,250 | 208,000 | 106,000 | 45,600 | 389 | 2 | 5 | 5 |
Binanın çağından bir ürünü bir miktar üretir (kendin için)