Colossus - 7. Sv.: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | | style="width: 30%;" | '''Tanıtıldığı İlk Etkinlik:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | | style="width: 70%;" | [[Etkinlikler ve Görev Dizileri]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Eşya Takası Değeri:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Süre | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2sa | |||
| 6,210 | |||
| 8 - 13 | |||
|- | |||
| 8sa | |||
| 7,760 | |||
| 10 - 16 | |||
|- | |||
| 1g | |||
| 9,320 | |||
| 12 - 19 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:17, 2 December 2019
Özellikler | |||||||||||||
| |||||||||||||
Tür: | Konut Binaları | ||||||||||||
Yol: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Boyut: | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Tanıtıldığı İlk Etkinlik: | Etkinlikler ve Görev Dizileri | ||||||||||||
Eşya Takası Değeri: |
|
Çağ | Sağlanan | Üretir | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1g | motive edildiyse | |||||
Tunç Devri | 86 | 80 | +3% | 700 | 16 | 3 |
Demir Devri | 186 | 128 | +3% | 1,800 | 21 | 3 |
Erken Dönem Orta Çağ | 285 | 320 | +4% | 3,000 | 26 | 3 |
Zirve Dönem Orta Çağ | 400 | 640 | +4% | 4,100 | 30 | 3 |
Geç Dönem Orta Çağ | 525 | 960 | +5% | 5,500 | 35 | 3 |
Sömürge Çağı | 662 | 1,600 | +5% | 8,300 | 42 | 3 |
Sanayi Çağı | 810 | 3,200 | +6% | 10,400 | 58 | 3 |
İlerleme Çağı | 966 | 4,800 | +6% | 12,600 | 80 | 3 |
Modern Çağ | 1,133 | 8,000 | +7% | 15,700 | 115 | 3 |
Postmodern Çağ | 1,306 | 12,800 | +7% | 19,700 | 160 | 3 |
Yakın Çağ | 1,488 | 19,200 | +8% | 25,700 | 229 | 3 |
Yakın Gelecek Çağı | 1,677 | 32,000 | +8% | 29,800 | 309 | 3 |
Gelecek Çağı | 1,875 | 51,200 | +9% | 34,100 | 412 | 3 |
Buzul Gelecek | 2,080 | 76,800 | +9% | 38,800 | 526 | 3 |
Okyanus Geleceği | 2,291 | 96,000 | +10% | 43,700 | 640 | 3 |
Sanal Gelecek | 2,509 | 128,000 | +10% | 48,900 | 755 | 3 |
Uzay Çağı Mars | 3,971 | 208,000 | +11% | 81,700 | 892 | 3 |
Orduya saldıran oyuncuların saldırı bonusunu artırır