Yaşam Desteği Mars Kolonisi: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Binalar | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Maliyet | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gerekenler | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Sağlanan | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Üretir | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport1.png}}<br />[[Oksijen Üreteci (Mars Kolonisi)]] | ||
| | | 7,500 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>9,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x1<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | ||
| | | 18 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Yaşam Desteği <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport2.png}}<br />[[Güneş Paneli Doğu (Mars Kolonisi)]] | ||
| | | 15,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>18,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x1<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | ||
| | | 42 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Yaşam Desteği <br/> | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport3.png}}<br />[[Güneş Paneli Güney (Mars Kolonisi)]] | |||
| 15,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>18,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x2<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 42 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Yaşam Desteği <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport4.png}}<br />[[Tasfiye İstasyonu (Mars Kolonisi)]] | |||
| 105,129 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>126,155 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x4<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 337 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Yaşam Desteği <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport5.png}}<br />[[Rekombinasyon Makinesi (Mars Kolonisi)]] | |||
| 30,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>36,000 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Yaşam Desteği <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport6.png}}<br />[[Otonom Gıda Otomatı (Mars Kolonisi)]] | |||
| 156,231 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Para <br/>187,478 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Erzak <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />Cadde gereksinimi yok<br /> | |||
| 625 {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Yaşam Desteği <br/> | |||
| | |||
|} |
Revision as of 11:24, 12 January 2021
Binalar | Maliyet | Gerekenler | Sağlanan | Üretir |
---|---|---|---|---|
Oksijen Üreteci (Mars Kolonisi) |
7,500 Para 9,000 Erzak |
1x1 Cadde gereksinimi yok |
18 Yaşam Desteği |
|
Güneş Paneli Doğu (Mars Kolonisi) |
15,000 Para 18,000 Erzak |
2x1 Cadde gereksinimi yok |
42 Yaşam Desteği |
|
Güneş Paneli Güney (Mars Kolonisi) |
15,000 Para 18,000 Erzak |
1x2 Cadde gereksinimi yok |
42 Yaşam Desteği |
|
Tasfiye İstasyonu (Mars Kolonisi) |
105,129 Para 126,155 Erzak |
3x4 Cadde gereksinimi yok |
337 Yaşam Desteği |
|
Rekombinasyon Makinesi (Mars Kolonisi) |
30,000 Para 36,000 Erzak |
2x2 Cadde gereksinimi yok |
108 Yaşam Desteği |
|
Otonom Gıda Otomatı (Mars Kolonisi) |
156,231 Para 187,478 Erzak |
4x4 Cadde gereksinimi yok |
625 Yaşam Desteği |