Okyanus Geleceği Birlikler: Difference between revisions
Jump to navigation
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
FoEUpdater (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Çağ | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tür | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Yetenekler | ||
| | |- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_hydroelectric_eel.jpg<br />[[Hidroelektrik Yılan Balığı]] | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Hızlı Birlikler | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 180 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 150 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 35 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +45 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Gizlilik|Gizlilik]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heat.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Vuruş|Vuruş]] | ||
| | |- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_sub_cruiser.jpg<br />[[Kruvazör Denizaltı]] | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Uzun Menzilli Birlikler | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10300 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 150 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 140 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 12 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 22 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +130<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +75 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +130<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/bushes.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +65 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/unit_ability_dug_in.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Mevzi|Mevzi]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Temas!|Temas!]] | ||
| | |- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_crab_mech.jpg<br />[[Mekanik C.R.A.B.]] | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ağır Birlikler | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 11330 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 210 | ||
}} | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 130 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 7 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +80<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +80<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +80 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reactive_armor.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Reaktif Zırh|Reaktif Zırh]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Havaya Uçur|Havaya Uçur]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_OceanicFuture_champion.jpg<br />[[Şampiyon]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ağır Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 16000 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 190 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 160 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +100<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +60 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +100<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +70 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Şövalyelik|Şövalyelik]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Görev Aşkı|Görev Aşkı]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_turturret.jpg<br />[[Turturret]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Ağır Toplu Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 8280 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 170 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 160 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +30 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/mortar.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Harç|Harç]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_manta.jpg<br />[[Manta]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Hafif Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 7360 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 190 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 170 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +70 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/poison.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Zehir|Zehir]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Temas!|Temas!]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_nautilus.jpg<br />[[Nautilus]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Uzun Menzilli Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 150 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 140 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 12 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/force_field.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Güç Sahrası|Güç Sahrası]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_octopod.jpg<br />[[Sekiz Ayaklı]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ağır Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10300 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 180 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 220 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +80<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +80 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/frenzy.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Cinnet|Cinnet]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_scimitar.jpg<br />[[Pala]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Hafif Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 180 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 200 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 35 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +45 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/dragon_breath.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Ejderha Nefesi|Ejderha Nefesi]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_gliders.jpg<br />[[Planörler]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Hızlı Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 200 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 120 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 8 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 30 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +45 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/swarm.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Sürü|Sürü]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Uçmak|Uçmak]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_medusa.jpg<br />[[Medusa]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Okyanus Geleceği | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Ağır Toplu Birlikler | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 210 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 140 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 0 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +180<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +180<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +30 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rapid_deployment.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Hızlı Mevzilenme|Hızlı Mevzilenme]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foetr.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast.png}}<br />[[Birlik_Yetenekleri#Havaya Uçur|Havaya Uçur]] | |||
|} |
Revision as of 11:30, 12 January 2021
Çağ | Tür | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
Yetenekler | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Hidroelektrik Yılan Balığı |
Okyanus Geleceği | ![]() Hızlı Birlikler |
9270 | 180 | 150 | 10 | 35 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Gizlilik ![]() Vuruş |
![]() Kruvazör Denizaltı |
Okyanus Geleceği | ![]() Uzun Menzilli Birlikler |
10300 | 150 | 140 | 12 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Mevzi ![]() Temas! |
![]() Mekanik C.R.A.B. |
Okyanus Geleceği | ![]() Ağır Birlikler |
11330 | 210 | 130 | 7 | 20 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Reaktif Zırh ![]() Havaya Uçur |
![]() Şampiyon |
Okyanus Geleceği | ![]() Ağır Birlikler |
16000 | 190 | 160 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Şövalyelik ![]() Görev Aşkı |
![]() Turturret |
Okyanus Geleceği | ![]() Ağır Toplu Birlikler |
8280 | 170 | 160 | 20 | 10 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Harç |
![]() Manta |
Okyanus Geleceği | ![]() Hafif Birlikler |
7360 | 190 | 170 | 9 | 24 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Zehir ![]() Temas! |
![]() Nautilus |
Okyanus Geleceği | ![]() Uzun Menzilli Birlikler |
9270 | 150 | 140 | 12 | 22 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Güç Sahrası |
![]() Sekiz Ayaklı |
Okyanus Geleceği | ![]() Ağır Birlikler |
10300 | 180 | 220 | 10 | 20 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Cinnet |
![]() Pala |
Okyanus Geleceği | ![]() Hafif Birlikler |
9270 | 180 | 200 | 1 | 35 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Ejderha Nefesi |
![]() Planörler |
Okyanus Geleceği | ![]() Hızlı Birlikler |
9270 | 200 | 120 | 8 | 30 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Sürü ![]() Uçmak |
![]() Medusa |
Okyanus Geleceği | ![]() Ağır Toplu Birlikler |
9270 | 210 | 140 | 50 | 0 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Hızlı Mevzilenme ![]() Havaya Uçur |